Asus N550JV GT 750M Kod 43 sorunu

dogukan8602

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba; Benim bir tane Asus N550JV adlı dizüstü bilgisayarım var. Son günlerde kasmaya başladı, bende bir sorun mu var acaba diye aygıt yöneticisini açtım ve Ekran Kartının(Nvidia Gt 750m) yanında bir ünlem var. Ve açtım baktım ve ( Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. Kod 43) bu hatayı aldım. Ne yapmam gerek teşekkürler?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda ısınma problemi vardı ama önemsememiştim. Garantiye versem düzeltirler mi peki? Ya da yapabileceğim başka bişey var mı?

Oyun oynarken ısınıp bilgisayar kendine reset attı mı ? Sonra oyuna girmeyi denediğinizde oyunda kasma oldu mu ?

@dogukan8602 hocam hiç bir yere gönderme ben gönderdim rezil oldum. Artık konuya baya hakimin. GeForce Experience öncelikle ingilizce sürümü yapıp güncelleştiriyor. 1 ay sonrada türkçe sürümünü getirtiyor. sen bilgisayarı türkçe kullandığın için ilk 1 ay hata veriyor. daha sonra türkçe sürüm gelince otomatik düzeliyor. eğer ben türkçe sürüm gelene kadar hata almak istemiyorum diyorsan. bilgisayarı ingilizce anadil yap tekrar GeForce Experience güncelle ve hata çözülür.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı