Asus N550JV Mac Kurmak

MertKoç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar açıkcası günlerdir interneti talan ediyorum ama pek de sağlıklı bir bilgi bulamadım ve o yüzden açayım dedim.

i7 4700HQ işlemci

GT 750M Ekran kartı

256 GB Kingston SSD

16 GB RAM sistemim bundan ibarettir fakat benim için Photoshop, İndesign, İllust gibi programların akıcı ve hızlı çalışması çok önemli ve sanırım insanlar ekran kartlarını gösteremiyorlarmış. (Yanlış anladıysam affola.)
Sorum şu ki cihazı tam performansımda Mac OS'a geçirmem mümkün mü? Mümkünse link alabilir miyim? Lütfen. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
insanlar ekran kartlarını gösteremiyorlarmış.
Laptoplar' da ikincil ekran kartı kullanılamıyor. ATI / AMD / NVIDIA gibi.. Sadece onboard Intel kullanabilirsin. Ancak Intel grafik performansıda gayet yeterlidir. Buradaki linkten kurulum için gerekli araçlar ve detaylı rehberlere ve referans alabileceğiniz kurulum video'larına ulaşabilirsiniz.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/beta-os-x-10-10-3-raw-ve-dmg-İmajı.185235/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı