ASUS N551VW görüntü vermiyor

Zafer_TK

Kilopat
Daha fazla  
Asus N551vw bilgisayarımı dün yatmadan önce açık bir şekilde bıraktım(bataryasız kullanıyorum ,çalışmam kaybolmasın diye kapatmadan kullanıyorum) lakin sabah kalktığımda bilgisayarda şu sorunlar görüldü:
1)Fişe takıldığında kendiliğinden açılıyor.
2)Çalışıyor ama görüntü gelmiyor.(Fan sesi geliyor)(ANA SORUN)
3)Pil ışığı 2 kere yeşil yanıp sönüyor, tekrarlı bir şekilde,güç ışığı falan vs hepsi normal şekilde yanıyor.

-Statik elektrik aldım şu 15 sn olayını yaptım olmadı.
-Ramleri çıkardım, temizledim,yerlerini değiştirip taktım yine olmadı.( 2 slot var 2 side dolu)
-Harddiski söküp taktım yine olmadı.
-Bataryalı çalıştırdım yine olmadı.
-Priz değiştirip çalıştırdım yine olmadı.

Yardımlarınızı bekliyorum…

Asus N551vw bilgisayarımı dün yatmadan önce açık bir şekilde bıraktım(bataryasız kullanıyorum ,çalışmam kaybolmasın diye kapatmadan kullanıyorum) lakin sabah kalktığımda bilgisayarda şu sorunlar görüldü:
1)Fişe takıldığında kendiliğinden açılıyor.
2)Çalışıyor ama görüntü gelmiyor.(Fan sesi geliyor)(ANA SORUN)
3)Pil ışığı 2 kere yeşil yanıp sönüyor, tekrarlı bir şekilde,güç ışığı falan vs hepsi normal şekilde yanıyor.

-Statik elektrik aldım şu 15 sn olayını yaptım olmadı.
-Ramleri çıkardım, temizledim,yerlerini değiştirip taktım yine olmadı.( 2 slot var 2 side dolu)
-Harddiski söküp taktım yine olmadı.
-Bataryalı çalıştırdım yine olmadı.
-Priz değiştirip çalıştırdım yine olmadı.

Yardımlarınızı bekliyorum…
up up up

Anakart çipseti veya işlemci arızalanmıştır.
Valla dediğin gibi , Bilgisayarcıya götürdüm anakart chipset arızası var dedi ve tamiri için 2200 tl fiyat verdi.Onda da yapılacağı garanti değil dedi,bende şimdilik geri aldım bilgisayarı birkaç yere daha sormak istiyorum gelişme olursa yazarım…

@Ersin Erkal

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı