ASUS N56VZ-4402H MAVİ EKRAN HATALARINA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ VEREBİLECEK OLAN?

aytaceser

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptop'u alalı yaklaşık 1 sene oluyor. Aldıktan 1 ay sonra problemlerim başladı. Tek oynadığım oyun Dota 2.
Bilindiği gibi çok yüksek performans gerektiren bir oyun değil. Fakat laptopu aldığımdan beri sürekli mavi ekran hataları, donmalar ve ekran kartının çalışmayı durdurması gibi sorunlarla karşılaşıyorum. Forumda benzer konularda tavsiye edilenlerin bazılarını uyguladım. BIOS ve ekran kartını güncelledim,Intel Rapid Depolama Teknolojisini yükledim fakat bu sefer sorunlar daha da sıklaştı. Oyun oynanamaz hale geldi. Servise göndermek istemiyorum çünkü oyun dışında laptopa ihtiyacım oluyor ödev hazırlama vs vs.

Kendi çabalarımla çözemediğim için forumunuza katıldım. Sizden ricam en azından bu hataları azaltıcak birkaç tavsiyede bulunmanız. Hataların hepsinde screenshot alıp bir klasörde topladım. Arzu ederseniz ilgilenen arkadaşlara yollayabilirim. Tek tek foto yüklemek istemiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı