Asus N56VZ Mavi Ekran hataları

jar of flies

Hectopat
Merhabalar yaklaşık bir ay önce Asus'un N56VZ modelini aldım fakat aldığım günden beri 9 farklı mavi ekran hatası verdi ve bu hataları her gün aldım. 2 gün önce Windows'u yeniledim, 2 günde 11 tane mavi ekran hatası daha aldım. Windows 8 64bit kullanıyorum. Bilgisayarımda Intel HD Graphics 4000 ve Nvidia Geforce Gt650m ekran kartları var. Intel'in sürücüsünü devre dışı bıraktığımda mavi ekran almıyorum ama bu kez de Nvidia kullanılmıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı Minidump klasörü

Sn. Recep Baltaş bugün servise götürdüm notebooku ve onlar da sizin seri ile ilgili yorumunuza benzer bir yorumda bulundu. Aynı şikayetlerle benden önce aynı modelden 6 notebook daha getirildiğini söyledi. Ayrıca kendi aralarında kronik mi acaba diye konuştuklarını da duydum. Umarım çözebilirler. Tekrar yardımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Merhabalar, konuyu hortlatmak gibi olmazsa servisin sorunu çözüp çözmediğini paylaşabilir misiniz ? Benim de sizinkiyle aynı model bilgisayarım var ve aynı tip sorunlar yaşıyor, mavi ekranlar alıyorum. Servise göndermek çözüm olduysa ben de göndereceğim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı