ASUS N56VZ 650M ve HD4000 Güncel Sürücü

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
İyi günler. Bilgisayarın sistem derecelendirmesine girdiğimde ekran kartı olarak HD4000 gözüküyor. Ayrıca dxdiag.exe'den baktığımda da HD4000 gözüküyor. Üstelik 650M ortalıkta yok. Nvida'nın 306.97 sürümü bilgisayarımda yüklü. Intel'in sürücüsü de 9.17.10.2828. Herhangi bir sorun var mı ? Driverlerin daha güncel sürümü var mı ya da bu durumu nasıl giderebilirim ?

Aslında aklıma takılan nokta bilgisayarımda Optimus teknolojisi var mı bilmiyorum. Doğal olarak da iki grafik bağdaştırıcı arasındaki geçiş doğru bir şekilde yapılıyor mu ? Yapılması için bir şey yapmam gerekiyor mu ?

İşletim Sistemi : Windows 8 64 Bit

Ek Not : 306.97 en güncel kararlı sürüm sanırım ama bir de beta driverlar var. Onları kullanmamda bir sakınca olur mu ? Intel'in sitesinden de en güncel driveri bulmak için Automatic Check yaptırdım ama özelleştirildiği için üreticinizin sitesinden indirin diyor. Oradaki en güncel sürüm de bilgisayarımda yüklü zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
650M'nin Optimus özelliği var. Oyunları açtığın zaman otomatik olarak geçer. Sistem derecelendirmesinde Windows HD 4000'in puanlamasını yapıyor. 310.61 sürücüsünü kullanıyorum hiçbir problem ile karşılaşmadım.

Intel HD4000 Donanım Kimliği :
Kod:
PCI\VEN_8086&DEV_0166&SUBSYS_21031043&REV_09

BIOS güncel olarak gelmiş :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı