Asus N580VD-DM516T alınır mı?

osmankurt61

Decapat
Arkadaşlar bu ürünü almak istedim ama kafamda bir soru var, o da TN panel anladığım kadarıyla.
Asus, Turkiye'deki bu model laptoplara en düşük panelleri koymuş. Jet.com sitesinde 6.700'e IPS ve güçlü ekranlisini gördüm.
Sizce TN ekran bir sorun oluşturur mu ya da jet.com'dan alınır mı dediğim bilgisayar?_
Yardımcı olursanız sevinirim.

Bahsettiğiniz Jet.com sitesini bilmiyorum. Ayrıca Ebrar'ın güven konusu noktasında sorun oluşturduğunu ve önermediğimizi söylüyorum.

4K ekranı TN panel ile sunmaları fiyat performans açısından olmakta. Açıkçası yakışmamakta. Başka modellere yönelebilirsiniz.

Hocam sizin attığınız cihazda i7-7700hq var. Bu işlemci evi doğalgazdan daha iyi ısıtıyor resmen. Bendede i7-6700hq var ve oyunlarda en az 90 derece. Bütçenize 200 tl ekleyip bunu alın : Tulpar T5 V17.1.3 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook
Hem ekran kartı çok daha güçlü (2 katı) hemde işlemcisi son mimari. 480 GB SSD sizin işinize yarım yıl yeter. Ramide sonradan artırırsınız zaten.

Hocam şimdi şöyleki üniversite git gel kampüs derken biraz daha iş bilgisayarı gibi görünen, hafif ama oyun da oynayabileceğim bir bilg. arıyorum..
Yorumlarınız için teşekkür ederim ayriyeten..
Ekran sonradan IPS ekran ile değiştirilebilir herhalde değilmi? (garanti durumu da önemli tabii)
Pek bilmediğimden soruyorum yoruyorsam kusura bakmayın..

Hocam şimdi şöyleki üniversite git gel kampüs derken biraz daha iş bilgisayarı gibi görünen, hafif ama oyun da oynayabileceğim bir bilg. arıyorum..
Yorumlarınız için teşekkür ederim ayriyeten..
Ekran sonradan IPS ekran ile değiştirilebilir herhalde değilmi? (garanti durumu da önemli tabii)
Pek bilmediğimden soruyorum yoruyorsam kusura bakmayın..
Benim attığım cihaz 2.4 kilo pil ile dahil

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı