ASUS N580VD Nasıldır?

ChandlerBing

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç zamandır yaptığım araştırmalar sonucu Asus N580VD modeli üzerinde karar kıldım. Ancak internette maalesef ki Türkçe kullanıcı yorumları ve incelemeler yok denecek kadar az. Özelliklerine göre fiyatı da iyi gibi ancak mağazaların internet sayfalarında bile altına yorum yapılmamış. Konu hakkında bilgisi olan varsa bu model hakkında yorumda bulunabilir mi?

ASUS N580VD CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB+256 SSD-15.6-GTX1050 4GB-W10 NOTEBOOK

Merhabalar, 15.6" yerine 17.3" ekranlı bir cihaz almanızı tavsiye ederim. Benim için eksi tek nokta bu sadece.
Ayrıca biraz inceledim, sanırım Asus'ta da yansımasız ekran yok. Aynı fiyata Msı GL72M daha mantıklı geldi bana.

Merhabalar, 15.6" yerine 17.3" ekranlı bir cihaz almanızı tavsiye ederim. Benim için eksi tek nokta bu sadece.
Ayrıca biraz inceledim, sanırım Asus'ta da yansımasız ekran yok. Aynı fiyata Msı GL72M daha mantıklı geldi bana.
Hocam bu modeli yansımasız ekran. Önerdiğiniz cihaz benim de hoşuma gitti. Ancak Asus'ta ki 256 GB SSD' de cazip geliyor. Ama Msı da aklımı çelmiyor değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada kullanım amacı önemli aslında. Taşınabilir ve performanslı bir cihaz olması sebebiyle iş için kullanıma uygun gibi duruyor. Yoğun bir şekilde güncel oyunları oynama gibi bir düşüncen varsa soğutması yetersiz kalabilir diye düşünüyorum. Belirtilmemiş ama ince bir ürün olduğu için ekran kartı Max-Q tasarım olabilir. O da oyunlar için biraz daha az performans anlamına geliyor.

Hocam bu modeli yansımasız ekran. Önerdiğiniz cihaz benim de hoşuma gitti. Ancak Asus'ta ki 256 GB SSD' de cazip geliyor. Ama Msı da aklımı çelmiyor değil.
Şimdi yarın öbür gün daha büyük bir ekran ihtiyacınız olmasın diye tavsiye ettim sadece. Zaten tüm oyunlarınızı ve programlarınızı ssd'ye yüklemeniz şart değil, inanılmaz bir fark göstermez oyunlarda, sonuçta bu makinalar yeni teknolojiler. Velhasıl 120gb ssd'de yeterli olur.

Ve eğer imkanınız varsa bir 15.6 ve bir tane de 17.3 ekranda oyun oynayın mutlaka arkadaşım. Ne kadar farkedeceğini bir görün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı