Asus n750jk Termal Macun Değişmesine Rağmen Isınma

umutakinkurtt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Asus n750jk bilgisayarım çok ısınıyor. Termal macununu değiştirdim ancak 1 hafta çözüm olabildi fanda bir terslik var gibi tersine dönüyor ya da soğutmuyor. En kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Benzer ürün kullanıyoruz tasarımları benzer bendede n550jv var.Bir haftadır benimde derdim macun değişiminden ve cpu fanından gelen ses nedeniyle fan değişikliğinden sonra fan hızlanıyor durmak bilmiyor sürekli son sürat devam ediyordu.
Bir haftadır günde on defa açıp kapatır olmuştum içini kaç defa termal macun değişitirdim hatırlamıyorum.Termal macununda kalitesi var.Gittim en kalitelilerinden Zalman aldım ona rağmen yavaşlamamıştı sorun farklı yerdeymiş ben çözdüm sorunumu şuan
Sanada önerim hocam termal macunu en iyisinden al derim daha iyi iletim yapsın, sürerken ne çok abart nede çok az sür ideal seviyede kullan cpu fanlarını sil temizle zorlarını gider ve enson bakır boruyu yerine sağlam oturt vidaları iyi sık işlemciye iyi otursun bunları bir dene derim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı