Elektronik Asus Notebook Laptop, F1502ZA-EJ1527 FHD, i5-1235U İşlemci, 8 GB RAM, 512 SSD 12.199 TL

Makaleler
6
Daha fazla  
Ofis bilgisayarı olarak yani günlük işler için kullanılabilir. Fiyatına göre bahsettiğim işleri yapmak için ideal.

1710874798301.png

Bu fiyat aralığında Ryzen'li modeller varken bunlara şahsen bakılmamalı, en azından APU performansı ile standart mühendislik öğrencileri için CAD programlarında çok daha başarılılar.

Bu fiyat aralığında Ryzen'li modeller varken bunlara şahsen bakılmamalı, en azından APU performansı ile standart mühendislik öğrencileri için CAD programlarında çok daha başarılılar.
Hocam başta ben de Ryzen olanların iGPU gücü daha güçlü zannediyordum da değil. Bu fiyat aralığında 7520U bulabiliyorsunuz ama dahili grafik kartı gücü i5'in neredeyse yarısı kadar.

Hocam başta ben de Ryzen olanların iGPU gücü daha güçlü zannediyordum da değil. Bu fiyat aralığında 7520u bulabiliyorsunuz ama dahili grafik kartı gücü i5'in neredeyse yarısı kadar.

7520u Ryzen 5 olmamalı zaten. 4C8t 5300U performansı zorluyor anca. Belki 5500U tercih edilebilir.

5000 serisi ana seridir vega ekran kartı var içinde onun gibi düşünmeyin. 7500u gibi bir şey bulursanız olabilir ama 7520u 7530u gibi işlemciler düşük güçlü işlemciler ve içlerindeki tümleşik ekran kartı çok düşük.

Geri
Yukarı