Çözüldü ASUS P5G41C-M LX boot tuşu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
İnternette F8 demişler ama işe yaramadı, direkt Windows'a girdi. ESC de işe yaramadı. Nedir bu anakartın boot tuşu?

Çözüm
Bazı anakartlarda boot menüsü yok, direkt BIOS'a girebilirsiniz.

Hocam bu arada anakart ile alakalı bir rehber yaparsanız sevinirim, bilgisayarcıdaki bilgisayara takacağım da, nasıl merak ediyorum ve pek bir şey bulamadım da.

Hocam bu arada anakart ile alakalı bir rehber yaparsanız sevinirim, bilgisayarcıdaki bilgisayara takacağım da, nasıl merak ediyorum ve pek bir şey bulamadım da.

Son düzenleme:
Çözüm

O zaman nasıl formatlayacağım? Şu an BIOS üzerinden EZ Flash 2'ye girdim ve flashı seçebildim.

IMG20230614003837.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz BIOS sürümü mü yükseltmek istiyorsunuz yoksa Windows formatı mı atmak istiyorsunuz? Attığınız bu fotoğrafta yanlış bir şey yaparsanız anakartı kullanılamaz hale getirirsiniz, hiçbir şey yapmayın o ekranda şu an. Sadece şu soruma cevap verin.

Geri
Yukarı