ASUS P5GC-MX/GBL Windows 8 Yükleme Sorularım

Nevzat Şentürk

Hectopat
Makaleler
2
Yer
KOCAELİ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İşletim sistemimi biraz eski en az 5 yıl olması gerek. Bilgisayarımı babamın arkadaşı toplattı Kadıköyden eskiden iyiydi ama artık yetmiyor 1 GB RAM alacağım biraz sistem rahatlasın. Eğer bütçen ne kadar diye sorarsanız bütçe yok bende para olmaz daha lise bitmedi üniversite kazanırsam laptop alıcam saten belki o zaman bütçe olur :)

Özellikleri:

• ASUS P5GC-MX/GBL Anakart
  • İntel Pentium Dual Core E2200 2.20 Ghz İşlemci
  • 1 GB DDR2 667 Mhz Ram
  • Nvidia 8500 Gt 512 Mb Ekran Kartı
  • 220 Watt Güç Kaynağı :)
  • Windows XP :)

Resimler:
rdc85.jpg

rdc8n.jpg

Sorular:

1. Windows 8 Kurucam 32 Bit Sistemim Kaldırır Mı?
2. Sabit disk D' de önemli dosyalarım var en az 50 60 Gb ben disklerimi formatlamadan kurmak istiyorum olur mu ?
3. Windows 8'e geçersem ne güzel yanlarını görürüm ?
4. League Of Legends oynuyorum bu sistemle mi derseniz evet bir sorun olmaz değil mi Windows 8 kurunca?
5. Windows 8'e geçince güncellemeleri nasıl yapıcam Chipset Ekran Kartı Felan ?

Cevaplarsanız sevinirim :)

1- Kaldırır.

2- C'nin bölümü yeterliyse sorun olmaz. Eğer C'ye ayrılan yer küçük ise diskleri yeniden bölümlendirip formatlaman lazım.

3- Güzel yanlarını görürsün.

4- Sorun olmaz. LoL'ü Windows 8'de oynuyor herkes.

5- Zaten gerekli driverları yüklüyor Windows 8. Driver Güncelleme hizmetimizden yararlanarak güncellenmesi gerekenleri de tamamlarsınız. https://www.technopat.net/forum/aygit-suruculeri/13029-technopat-driver-guncelleme-hizmeti.html

1- Kaldırır.

2- C'nin bölümü yeterliyse sorun olmaz. Eğer C'ye ayrılan yer küçük ise diskleri yeniden bölümlendirip formatlaman lazım.

3- Güzel yanlarını görürsün.

4- Sorun olmaz. LoL'ü Windows 8'de oynuyor herkes.

5- Zaten gerekli driverları yüklüyor Windows 8. Driver Güncelleme hizmetimizden yararlanarak güncellenmesi gerekenleri de tamamlarsınız. https://www.technopat.net/forum/aygit-suruculeri/13029-technopat-driver-guncelleme-hizmeti.html

C'de 50 GB Vermişler D'ye 100 GB 50'nin 20 GB Windows olsa geri kalan 30 bana yeter sadece lol oynuyorum bu pc ile anca onu oynuyorum o da işte ilk başlarda 3 dk kastırktan sonra FPS'yi 61 bile gördüm ama düşük ayarlarda çok düşük yapacağım yakında :)

Sakin olun, forumda herkes Windows 8 kullanıyor zaten, güle güle kullanın ;)

Türkiye'nin en gelişmiş forumuna hoş geldiniz :)

Sakinim yükledim biraz zorladı eski PC çünkü :) Ama şu an çalışıyor Microsoft hesabımla açtı oturumu sonra nasıl yaptıysam düzelttim şimdi de mağazadan güncelleme var diyor güncelliyorum bekliyor da kalıyor anlamadım gitti.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı