ASUS P5K SE Anankarta GTX 760 Uyar mı?

0YunusEmre0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ikinci el GTX 760 alıcam herhangı bir problem çıkar mı diye bir de sizlere danışayım dedim.

• Anakart: ASUS P5K SE
  • İşldmci: İntel Core 2 Duo E4500 2.20 GHz
  • PSU: 450W
  • RAM: 4GB DDR2
Şimdiden teşekkürler.

100-150 TL daha ekleyip sıfır RX 460 almanız bence daha mantıklı olur, eğer yapamazsanız da RX 460'ın 2. elini alın. GTX 760 almaktan daha iyi olacaktır.

ASUS P5KPL-SE anakartıma RX460 aldım (sadece anakart ile beslenen) desteklemedi. Forumdaki çoğu kişi sorun olmaz dedi G31 Chipset ver Pcie 1.1 anakart olduğu için beslemedi. Recep baltaş işe çözümlemiştik. Güç girişi olan kartlar ile sorun cıkmaz ama GT9600 kulalnıyorum güç tüketimi RX460 dan fazla.

Arada 3 senelik bir güncellik farkı var. Sorun çıkarmasa bile önerdiğim kartla daha ileriye dönük, daha performanslı ve daha verilen paranın hakkı alınan bir yatırım olur.

ASUS P5KPL-SE anakartıma RX460 aldım (sadece anakart ile beslenen) desteklemedi. Forumdaki çoğu kişi sorun olmaz dedi G31 Chipset ver Pcie 1.1 anakart olduğu için beslemedi. Recep baltaş işe çözümlemiştik. Güç girişi olan kartlar ile sorun cıkmaz ama GT9600 kulalnıyorum güç tüketimi RX460 dan fazla.
Bikaç siteye baktım Asus P5K SE destekliyo yazıyo sence ne yapmalıyım?

Arada 3 senelik bir güncellik farkı var. Sorun çıkarmasa bile önerdiğim kartla daha ileriye dönük, daha performanslı ve daha verilen paranın hakkı alınan bir yatırım olur.
Bu ekran kartını ikinci el buldum

Dosya Ekleri

• Screenshot_2017-04-20-23-53-32.png
    Screenshot_2017-04-20-23-53-32.png
    337 KB · Görüntüleme: 72
Bikaç siteye baktım Asus P5K SE destekliyo yazıyo sence ne yapmalıyım?

Bu ekran kartını ikinci el buldum
Bendekide ASUS idi. 2G modelinde güç girişi yok. Ek güç girişi olan modelini tercih et derim. Başıma geldi mağdur oldum. FX6100 sistemde denedim ondada aynı sorun oldu. Garantiye gönderdim 12 saat gta 5 testi yapılmıs sorun yok dediler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı