ASUS, P9X79 PRO Sistem

Remr11

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sizce aşağıda verdiğim sistem iyi mi ?

IŞLEMCI : INTEL Core i7 4820K 3.7GHz
RAM : CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz
HARDDISK : 2TB Western Digital
SSD : 250GB SSD Samsung
ANAKART : ASUS, P9X79 PRO Intel X79 Soket 2011 DDR3 2400MHz
EKRAN KARTI : ASUS, HD7850 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1
KASA : COOLER MASTER , HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH

Bu toplayacağım bilgisayarı oyun bilgisayarı olarak kullanacağım. Bütçem 3000 tl ama monitör, klavye, fare hariç, sadece kasa toplamak istiyorum siz ne önerirsiniz ?
Son çıkan oyunların en yüksek grafik ayarlarından +60 fps alması benim için yeterli olur.

Bfchicken gamers'ın sistemi bu :)
Evet onun sistemi, 140 küsür modun yüklü olduğu minecraftı kasmadan kaldırabildiğini görünce etkilendim ve sanırım iyi bir sistem olmalı diyerekten burada ki daha iyi bilen kişilere sormaya karar verdim. Almalı mıyım kesin karar vermedim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi almalısınız, ürünlerin fiyatları yükseltmiştir muhtemelen, ssdyi çıkarabilirsiniz.
@Barış Özel 'den alıntıdır.

3000tl-s%C4%B0stem-jpg.37239

Bu toplayacağım bilgisayarı oyun bilgisayarı olarak kullanacağım.Bütçem 3000 tl ama monitör, klavye, fare hariç, sadece kasa toplamak istiyorum siz ne önerirsiniz ?
Son çıkan oyunların en yüksek grafik ayarlarından +60 fps alması benim için yeterli olur.

Evet onun sistemi, 140 küsür modun yüklü olduğu minecraftı kasmadan kaldırabildiğini görünce etkilendim ve sanırım iyi bir sistem olmalı diyerekten burada ki daha iyi bilen kişilere sormaya karar verdim.Almalı mıyım kesin karar vermedim :D

Kardeşim haklısın ben de etkilenmiştim de merak ettiğim öyle oyunlarda chunk yüklenmesini işlemci mi yapıyor yoksa ekran kartı mı? Çünkü ekran kartı pek iyi değil.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim sistemi beğendim 3050 tl olması önemli değil üstüne ekleyebilirim :D
Ayrıca bir sorum daha var msi serisinde otomatik overclock yapan anakartlar var sizce anakart olarak asus mu almalıyım msi mi ? Hangisi daha iyi?

Kardeşim haklısın ben de etkilenmiştim de merak ettiğim öyle oyunlarda chunk yüklenmesini işlemci mi yapıyor yoksa ekran kartı mı? Çünkü ekran kartı pek iyi değil.
Bildiğim kadarıyla Minecraft'ı işlemci çalıştırıyor ve işlemcisi intel i7 bu yüzden kasmıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı