Satıldı ASUS Phoenix GTX 1060 3 GB 750 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5 Eylül 2019'da Hepsiburada'dan satın aldım, garantisi devam ediyor, kutusu sağlam, az kullanılmış. İstanbul kadıköy'deyim. Oyun oynamadığım için satıyorum.

Hocam en kötü yere açmışsın ilani, bütün ölücüler bu forumda, adam 650TL'ye alırım diyor şaka gibi, ürün daha 10 aylık, garantisi bile duruyor, en düşük 900E satın bence, 750 bile fazla ucuz.

5 Eylül 2019'da Hepsiburada'dan satın aldım, garantisi devam ediyor, kutusu sağlam, az kullanılmış. İstanbul Kadıköy'deyim. Oyun oynamadığım için satıyorum.
GET açacaksanız alabilirim.

Piyasa şişirme, o kartlar bu fiyatlardan gitmiyor. Daha güçlü RX580 8GB kartlar 850-900`den gidiyor zaten. Bu kart hem tek fanlı hem de 3GB GTX1060. @Nisannn daha yüksek bir teklif vermezse 650TL`ye alırım ben.

Keşke herkes ürünün fiyatını marka fark etmeksizin performansına göre değerlendirip ona göre belirlese, en basitinden DDR5 tabanlı işlemciler çıkmadan elimdeki işlemciyi i7-6700/7700 gibi bir modelle değiştirip bir müddet idare etmeyi düşünüyordum ama ne yazık ki önerilen ilan fiyatları çoğumuzun da genel olarak tatmin olmadığı seviyede, gereğinden yüksek olduğu için en uygununu bulana kadar beklemede kalacağım şimdilik. Bu işler genelde önerilen müşteri fiyatına ve ticaret mantığıyla işlediği için bizim gibi düşünen kişilerin insiyatifiyle güzel fırsatlar yakalamak bir hayli zor olabiliyor.

Yalnız 650 TL 1060 3G için biraz ölücülüğe kaçıyor, belirtmek isterim. Eğer o fiyatta bir 1060 3G bulabilirseniz de kaçırmayın.

Keşke herkes ürünün fiyatını marka fark etmeksizin performansına göre değerlendirip ona göre belirlese, en basitinden DDR5 tabanlı işlemciler çıkmadan elimdeki işlemciyi i7-6700/7700 gibi bir modelle değiştirip bir müddet idare etmeyi düşünüyordum ama ne yazık ki önerilen ilan fiyatları çoğumuzun da genel olarak tatmin olmadığı seviyede, gereğinden yüksek olduğu için en uygununu bulana kadar beklemede kalacağım şimdilik. Bu işler genelde önerilen müşteri fiyatına ve ticaret mantığıyla işlediği için bizim gibi düşünen kişilerin insiyatifiyle güzel fırsatlar yakalamak bir hayli zor olabiliyor.

Yalnız 650 TL 1060 3G için biraz ölücülüğe kaçıyor, belirtmek isterim. Eğer o fiyatta bir 1060 3G bulabilirseniz de kaçırmayın.
Kardeşim ben kartın garanti durumunu görmemişim. 700TL`ye alabilirim arkadaşın referansı varsa.

Hocam buradan satmayın, o kart 900TL'yi hak ediyor, paraya ihtiyacınız varsa değerinin çok altında fiyatlara göndermeyin, tabii sizin bileceğiniz iş.
900TL hayatta etmez. O fiyata RX580 8GB alınır. Bu kart giriş seviyesi soğutmalı (testlerde 80 derece civarında çalışıyor), 3GB VRAM`li, 1152 CUDA`lı (3GB ile 6GB arasında CUDA farkı var) bir kart.

750 TL'ye hiç düşünmeden alınır bu kart. 1 yıldan fazla garantisi olan kart için hala 3-5 kuruşun hesabı yapılıyor. Sahibinden.com'a koysa çoktan satmıştı şu ana kadar.

@280505 sen burasıyla hiç uğraşma. 500 TL desen bile "480 vereyim mi?" diyen ölücüler çıkar. Değmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı