ASUS Phoenix GTX 1650 OC undervolt yapma

Dostum adamın kartının normalde valorantta 62 dereceyi geçmemesi lazım
Önceki mesajımda komik bulduğun ne oldu, merak ettim. 90 dereceye tamam dedik fazla ama kendi deneyimlerimle dalga geçmeni de kafaya takmayacağım, bu forumda lüzumsuz yere zamanında çok kalp kırdık şimdi bunu en azından yapmayacağım, yapmayı da başlatmayacağım. Şimdi diyeceksin, bir emoji için bu kadar tepkiye ne gerek vardı, niye gerildim vs ben bilemem kimin neyi nasıl düşündüğünü, o yüzden en kötü senaryoyu düşünerek bunları belirttim. Ha alınırsın alınmazsın orası beni gram alakadar etmez, ben diyeceğimi dedim, benim bu foruma yazdığım çoğu yorum genelde boş ve mantıksız olmadığı için gereksiz ve ciddiyetsiz emojiler gönderilmesini de hoş bulmuyorum. İşin espri yanı olur orası başka....

Son düzenleme:
@Jonathan North dostum sakin ol, aynı kartın testlerini izlersen dediğimi amlayacaksın, 80 derece tehlikeli değil ama tehlikeli seviyelere yakın ve adamın kartının fanları %100'de bile soğutmaya yetmiyor, gülme sebebim UV'ye FPS düşürüyor demen. Kartımda -125UV var frekanslar -150'şer MHz az FPS kaybım 3-4'ü geçmedi.

@Jonathan North dostum sakin ol, aynı kartın testlerini izlersen dediğimi amlayacaksın, 80 derece tehlikeli değil ama tehlikeli seviyelere yakın ve adamın kartının fanları %100'de bile soğutmaya yetmiyor, gülme sebebim UV'ye FPS düşürüyor demen. Kartımda -125UV var frekanslar -150'şer MHz az FPS kaybım 3-4'ü geçmedi.
Problem yok o halde. Çünkü zamanında bu tarz emoji atıp da üste çıkan bir sürü velet vardı, onlarla uğraşmaktan gına gelmişti açıkçası. UV noktasında da haklı olabilirsin, tam olarak detaylı bir deneyim sahibi değildim. Üzerine alındığın kısımlar olduysa şimdiden kusura bakma, insanların niyetini bilemiyorsun önden hazırlığımı yapıyorum genelde bu tip durumlarda.

Geri
Yukarı