ASUS Phoenix GTX 1650 Super alınır mı?

Capgras

Hectopat
Daha fazla  
Güzel bileşenleri olan toplama bilgisayar buldum, ekran kartı olarak ASUS Phoenix GTX 1650 Super var da nasıl bir ekran kartı sizce?
Birisi cevaplarsa güzel olur.

Son düzenleme:
Isınma problemi şöyle var kasanızın önünde fan yoksa yada kasanın önü kapalıysa full+full ayarlarda rahatlıkla ısınır ama onun dışı valorant csgo ets 2 rocket league gibi oyunlarda stabil 75 70 derecelerde

Isınma problemi şöyle var kasanızın önünde fan yoksa ya da kasanın önü kapalıysa Full+Full ayarlarda rahatlıkla ısınır ama onun dışı Valorant CS:GO ETS 2 Rocket League gibi oyunlarda stabil 75 70 derecelerde.

Ben ekran kartının maksimum gelebileceği sıcaklığı 70 yaptım mis gibi böyle zorlayan ekran kartını ve yeni nesil oyunlarda en fazla 72 oluyor kart güzel yani benim içime sindi alacak varsa eğer almasını öneririm.

Ben ekran kartının maksimum gelebileceği sıcaklığı 70 yaptım mis gibi böyle zorlayan ekran kartını ve yeni nesil oyunlarda en fazla 72 oluyor kart güzel yani benim içime sindi alacak varsa eğer almasını öneririm.

Nasıl yaptınız söyler misiniz? Bende GTX 960 var 80 derece çıkmıyor ama 70'e ayarlamak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı