ASUS Phoenix GTX 1660S sıcaklıkları nasıl?

redcenter

Hectopat
Makaleler
1
Ekran kartım ASUS'un tek fanlı Phoenix GTX 1660 Super modeli. Görev yöneticisinden sıcaklık değerini kontrol ediyorum.

Bilgisayarı ilk açtığımda: 32-38 derece arası.
İleriki saatlerde: 36-42 derece arası.
Oyun oynadığımda (PUBG Mobile): 46-52 derece arası.

Bu şekilde sıcaklık değerlerine sahip ortalama olarak. Sizce sıcaklık durumu nasıl, risk taşıyor mu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar teşekkürler cevaplar için, bu sıcaklıklar iyi sanırım. Zaten en fazla oynayacağım oyun PUBG Mobile veya GTA V şu an için. Ekran kartını pek zora sokmak istemiyorum şimdilik.
Sıkıntı olmaz. Afterburner bu iş için en iyi yazılımlardan biridir.
Teşekkürler MSI Afterburner ile de kontrol edeceğim.

Arkadaşlar teşekkürler cevaplar için, bu sıcaklıklar iyi sanırım. Zaten en fazla oynayacağım oyun PUBG Mobile veya GTA V şu an için. Ekran kartını pek zora sokmak istemiyorum şimdilik.

Şimdilik derken? Ekran kartı zaten %100 yükte çalışmak için tasarlanır. %100 de çalışması en sağlıklısıdır Normal'i ve olması gereken odur.

Şimdilik derken? Ekran kartı zaten %100 yükte çalışmak için tasarlanır. %100 de çalışması en sağlıklısıdır Normal'i ve olması gereken odur.
Evet ancak oyun için pek vaktim olmadığından çok fazla yeni oyunları takip edip oynamıyorum. Halihazırda alışkın olduğum oyunları tek oynuyorum genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı