ASUS Phoenix RTX 3060 7,989 TL

Gaming.gen.tr bu fiyata sattı diye hatırlıyorum. Dual 8400, tuf 9 bine satıldı.
Ordan alışveriş yapmıyorum hocam marka kötülemeye gireceği içinde bir şey söylemiyorum. Tek diyebileceğim is ortaklarını düzgün seçmeleri gerektiği. Okuyanlar da yanlış anlamasın alışverişiniz de bir sıkıntı olmaz büyük ihtimalle benim etiğime aykırı gelen bir konu çoğunuz sallamaz zaten :D

Bu kartta boşta fan sesi var alacak arkadaş dikkat etsin. Soğutması Ventus'dan daha iyi.
O ses için güncelleme ile düzeltilecek diye bir video görmüştüm. Recep Baltaş'in videosu olabilir hatırlamıyorum.
Boşta iken yüksek devirde çalışıyormuş. RTX 3050 'de olabilir emin değilim.
.

O ses için güncelleme ile düzeltilecek diye bir video görmüştüm. Recep Baltaş'in videosu olabilir hatırlamıyorum.
Boşta iken yüksek devirde çalışıyormuş. RTX 3050 'de olabilir emin değilim.
.
Geçen bir arkadaş konu açmıştı bununla ilgili ben de sadece 3050 zannediyordum ama 3060 phoenix modelinde de aynı sorun var. Çok basit bir bios güncellemesi ile düzelecek iş ama nedense yapmıyorlar.

Asus'un GPU tweak uygulamasından geçici bir çözüm olarak fan curve ayarı yapılabilir sanırım. Yalnız 15 litre altı ITX sistemler için güzel kart bence. EVGA 3060 XC daha güzel tabii ama bu fiyata bulunamıyor.

Geri
Yukarı