ASUS Phoenix RTX 3060 vs Dual RTX 2060 EVO

OguzHaNn5252

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar benim ASUS Dual RTX 2060 EVO OC ekran kartim var. 1 haftalik arkadaşım da ASUS Phoenix RTX 3060 var tek fanli LHR kilidi olduğu için mining yapamiyor o kartta 1 aylik takas etmek istiyor. Tek fanli olduğu için kararsiz kaldim. Yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek fanlı olmasını boşver. RTX 3060 olduğundan ısınsa dahi kolay satarsın ve daha iyi bir ürün alırsın. 2060'I ver gitsin.

Hava akisim guzel kasanin hem mesh panel hem de onde 3 uste 2 olarak hava akisi guzel olsun diye fan taktim en iyisi bir günlüğüne alim karti oyunlarda falan denim sicakligi falan nasıl diye öyle karar verim.

Hiçbir kaybın olmuyor ki zaten. İyi bir fiyata satar üstüne bütçe eklersen güzel bir modelini alırsın. Net 3060'ı almalısın. Oynadığın oyunları test edersin sıcaklık değerini memnun kalırsan kullanırsın. Sonuç olarak 30 serisi kart güncel ve piyasası var.

Bende öyle yapacağım videolar da 70 dereceyi geçmediği soyleniyor bir de 80 derece olsa ne fark eder performans kaybi cok mu olur?
Bir de 2K performansi iyi midir RTX 3060'in oynatabilir mi 2 k oyunlari.

Son düzenleme:
3060 al bence tek fanlı olması çok ısınacağı anlamına gelmez 3060'un GPU'su aşırı ısınmıyor 3060 2K'da da oynatır ama ideali 1080PDIR 2K için 3060 Ti ve üstü gerekir.

Anladim teşekkürler.
Arkadaşlar kartı aldim şu an FurMark testine soktum 133 FPS maksimum 74 derece de sicaklik oldu 20 dakikalık bir teste değerler iyi mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı