ASUS pog azot nx red Switch Türkçe klavye PBT tuş yazıyor

KKORKMAZ

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir hafta önce ASUS ROG azoth nx red Switch klavye modelini satın aldım ve ürün açıklamasında klavyenin tuşlarının PBT tuş olduğu yazıyor. Bana gelen ürün Türkçe klavye ve bildiğim kadar satın aldığım firma Türkçe karakterli klavyeler için PBT tuş üretimi yapmıyor. Klavyenin Türkçe olması benim için bir önemi yok eğer daha kaliteli olacaksa İngilizce olanı tercih ederim. Daha önce bu kadar yüksek segment de bir klavye kullanmadım ürünümün PBT tuş olup olmadığını nasıl anlarım ve PBT tuş değilse firma iade sürecini onaylar mı?

Yaklaşık bir hafta önce ASUS ROG azoth nx red Switch klavye modelini satın aldım ve ürün açıklamasında klavyenin tuşlarının PBT tuş olduğu yazıyor. Bana gelen ürün Türkçe klavye ve bildiğim kadar satın aldığım firma Türkçe karakterli klavyeler için PBT tuş üretimi yapmıyor. Klavyenin Türkçe olması benim için bir önemi yok eğer daha kaliteli olacaksa İngilizce olanı tercih ederim. Daha önce bu kadar yüksek segment de bir klavye kullanmadım ürünümün PBT tuş olup olmadığını nasıl anlarım ve PBT tuş değilse firma iade sürecini onaylar mı?

firmaya ulaştınız mı, umarım firmaya bu durumu anlatma durumunuz olmuştur, bilgi verirseniz sevinirim.

Merhaba,

Klavyenin kutusunda ön yüzünda ABS Laser-Engraved diye yazıyor göreceksiniz. PBT ise PBT yazar kutuda. Sizinki hangisi? Kullandınız mı? Memnun kaldınız mı? Detaylı bilgiler aşağıdadır
Şu an Asus Türkiye her nekadar bir yerde tuş takım bölgeye göre değişiklik gösterir dese de bu ürün yanıltıcı bilgilerle tüketici kanununa aykırı satılıyor. PBT diye satılan klavye ABS çikiyor. Detaylı bilgi asagidadir.

Asus Türkiye ve diğer firmalar hata yapıyor. Ürün özelliklerinde sitede Türkçe Q PBT diyor ancak ABS yolluyor. Cünkü Asus Türkçe için PBT yapmıyor. Asusu aradım bilgileri yok. Satişi yapan firma sorumluymuş bununla ilgili. Şimdi pbt ile ABS tuş takımında Asus ROG AZOTH da tuş basım hissiyatı olarak ne fark var bilmiyoruz PBT yerine ABS olması tuş hissiyatı da bir kalite kaybı yaratıyor mu? Ona göre İngilizce klavyeye mi mecburuz?

Türkçe Q PBT tuş takımı üretilmiyor bilelim bunu. PBT tuş takımı almak istersek nereden temin ederiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı