ASUS Prime A320M-K BIOS güncelleme yaparken "seçilen BIOS dosyası düzgün bir BIOS değil" hatası

smaSH3

Decapat
Daha fazla  
6024 sürümlü BIOS'a sahibim USB'den BIOS 6062 sürümüne Update yapmak istiyorum FAT32 olarak flashı biçimlerdirip indirdiğim ZIP dosyasından çıkarıp flashın içine dosyanın içindekileri atıyorum ve cap uzantılı olmayan diğer dosyayı açıp BIOS dosyasının adını değiştirip BIOS'a giriyorum ve tool kısmından Update'yi gerçekleştirmek istediğimde ise BitLocker uyarısı alıyorum bu yüzden BitLocker'ı açıp sonra da çözümlemiştim. Ondan sonra tekrar girdiğimde yine aynı uyarı verdi ve bu sefer yes e tıkladım ve seçilen BIOS dosyası düzgün bir BIOS değil bu hatayı verdi.

6024 sürümlü BIOS'a sahibim USB'den BIOS 6062 sürümüne Update yapmak istiyorum FAT32 olarak flashı biçimlerdirip indirdiğim ZIP dosyasından çıkarıp flashın içine dosyanın içindekileri atıyorum ve cap uzantılı olmayan diğer dosyayı açıp BIOS dosyasının adını değiştirip BIOS'a giriyorum ve tool kısmından Update'yi gerçekleştirmek istediğimde ise BitLocker uyarısı alıyorum bu yüzden BitLocker'ı açıp sonra da çözümlemiştim. Ondan sonra tekrar girdiğimde yine aynı uyarı verdi ve bu sefer yes e tıkladım ve seçilen BIOS dosyası düzgün bir BIOS değil bu hatayı verdi.
Bios dosyasının adını değiştirmenize gerek yok değiştirmeden deneyin

BIOS renamer dosyası şimdi adına baktım onu hiç açmama gerek yok değil mi?

BIOS dosyasının ismi BIOS sürümü olması lazım değiştirmenize gerek yok bir de öyle deneyin BIOS dosyasına müdahale yapmadan.

BIOS dosyasının ismi BIOS sürümü olması lazım değiştirmenize gerek yok bir de öylr deneyin BIOS dosyasına müdahale yapmadan.
hemen deniyorum

olmadı

yine aynısı

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230706_194125_Gallery.jpg
    Screenshot_20230706_194125_Gallery.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı