ASUS Prime A320M-R için SSD önerisi

Bütçe
600

krds24

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kullandığım anakart ASUS Prime A320M-R
Mevcut SSD Kingston SA400S37240G.
Yeni bir SSD almam lazım, aslında HDD de olabilir. 500 600 bütçem var, PC de takılı 240 SSD var. Sizce ne almam mantıklı? Bir de bu program kurma vs. SSD okuma yazma hızından mı kaynaklanıyor? Mesela PES 18'i bayağı geç kuruyor, arkadaşın PC çok çabuk kuruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir SSD almam lazım, aslında HDD de olabilir. 500 600 bütçem var, PC de takılı 240 SSD var. Sizce ne almam mantıklı? Bir de bu program kurma vs. SSD okuma yazma hızından mı kaynaklanıyor? Mesela PES 18'i bayağı geç kuruyor, arkadaşın PC çok çabuk kuruyor.

Amazon'dan alırsan daha iyi olan WD Blue var https://www.amazon.com.tr/Western-D...ocphy=1012782&hvtargid=pla-380392857041&psc=1

Hocam daha önce Amazon kullanmadım da sıfır mı bu ürün bir de ne kadar zamana geliyor acaba?
Bir de anakarta uyumlu mu benim sorun çıkarmaz değil mi?

Amazon en kaliteli, en iyi, en güvenilir Online alışveriş sitesidir. Prime üyesi olursan ertesi gün geliyor kargolar ve eğer öğlen 12:00'den önce siparişi verirsen aynı günde geliyor. Ürünlerin hepsi sıfır. Herhangi bir sorun olursa 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade alıyorlar. Amazon kullandıktan sonra diğer sitelere pek bakmazsın :)

Amazon en kaliteli, en iyi, en güvenilir Online alışveriş sitesidir. Prime üyesi olursan ertesi gün geliyor kargolar ve eğer öğlen 12:00'den önce siparişi verirsen aynı günde geliyor. Ürünlerin hepsi sıfır. Herhangi bir sorun olursa 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade alıyorlar. Amazon kullandıktan sonra diğer sitelere pek bakmazsın :)

Çok teşekkür ederim sipariş verdim biraz önce ama anakarta uyumlu mu bakamadım acaba bakabilme şamsınız var mı ASUS A320M-R anakart.

Yeni konular

Geri
Yukarı