Asus Prıme B250m Plus BIOS Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Sergenn

Hectopat
Asus Prıme B250m Plus oyunlarda bazen takılma oluyor sebebi bu mu acaba ve yeni sürümü cıkmış mı güncellemem mi gerekiyor? Nasıl güncelliyebilirim? Yardımcı olur musunuz?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
B250 bir anakartın varsa zorunlu olarak ya 7. Nesil ya da 8. Nesil bir işlemciye sahipsin. Bu sisteme Windows 10 kurmanı öneririm. BIOS güncellemesi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsin.
PRIME B250M-PLUS BIOS & Firmware | Anakart | ASUS Türkiye
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

B250 bir anakartın varsa zorunlu olarak ya 7. Nesil ya da 8. Nesil bir işlemciye sahipsin. Bu sisteme Windows 10 kurmanı öneririm. BIOS güncellemesi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsin.
PRIME B250M-PLUS BIOS & Firmware | Anakart | ASUS Türkiye
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
W7 kullanıyorum islemcimde i5 7500 bios yeni güncelleme gelmiş siteden baktım oyunlarda bazen takılıyor bu yüzden ola bilirmi
benim demek istediğim şuan benim biosum güncelmi bı bakarmisiniz bence değil ama siz daha iyi bilirsiniz

Son düzenleme:
Windows 10 1803 kurun. Anakart üreticileri artık Win7 destekli BIOS çıkarmıyor.

Sorunuzun cevabı olarak kullandığınız BIOS sürümü güncel değil. Ayrıca sorununuzun sebebi BIOS değil, sıcaklıklar olabilir. Afterburner ile oyun içi değerleri ss alıp buraya atın.

Sorunuzun cevabı olarak kullandığınız BIOS sürümü güncel değil.
Peki format attircam w10 orijinal sürüm yapicam formattan sonra biosu en son surummu yapmam gerekiyor bazen oyunlarda takılıyor nedense bu 15 TL orijinal w10 key satiyolarmis ondanmi almam gerekiyor birde

Peki format attircam w10 orijinal sürüm yapicam formattan sonra biosu en son surummu yapmam gerekiyor bazen oyunlarda takılıyor nedense bu 15 TL orijinal w10 key satiyolarmis ondanmi almam gerekiyor birde
Aldığınız keyin OEM key olmasına dikkat edin, MAK key olmasın. Satıcı ile ilgili yorumlara mutlaka kulak verin.

Formattan öncede yapabilirsiniz fakat şuanki işletim sisteminde hatalar oluşabilir. Evet OEM key alacaksınız. Bunun gibi: Windows 10 Pro 32/64 Bit Türkçe Orjinal Lisans - n11.com
Şuan w7 kullanıyorum w10 format Aticam deme sonra. Bu alacağım keyle orijinal yapıcam değilmi
Formattan öncede yapabilirsiniz fakat şuanki işletim sisteminde hatalar oluşabilir. Evet OEM key alacaksınız. Bunun gibi: Windows 10 Pro 32/64 Bit Türkçe Orjinal Lisans - n11.com
Şuan w7 kullanıyorum w10 format Aticam deme sonra. Bu alacağım keyle orijinal yapıcam degilmi
Aldığınız keyin OEM key olmasına dikkat edin, MAK key olmasın. Satıcı ile ilgili yorumlara mutlaka kulak verin.
Bu keylerin fiyatı 20 TL fln sanırım deme

Sorunuzun cevabı olarak kullandığınız BIOS sürümü güncel değil. Ayrıca sorununuzun sebebi BIOS değil, sıcaklıklar olabilir. Afterburner ile oyun içi değerleri ss alıp buraya atın.

Peki benim sistemin yeni 1 haftalık daha i 5 7500 MSI 1050 ti Gaming x ddr4 fruy knighston 8 GB tek skor 2400 mghz anakartimda Asus prime b250 plus yani ne yapmam gerekiyor daha iyi performans için sizce

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı