Asus PRIME B350-PLUS vs Gigabyte GA-AB350-Gaming

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
AMD Ryzen R3 1200 işlemci için başlıkta belirttiğim anakartlardan hangisini önerirsiniz? Gigabyte'nin bir de Gaming 3 modeli var o bütçemi aşıyor yani sadece Gaming modeli ile kıyaslayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Ryzen serisinde en başarılı anakartları Gigabyte yaptı. Ondan sonra da MSI. Bende de Ryzen var ben MSI aldım çünkü biri 430 biri 570 liraydı. Dediğin Asus anakart şu ana kadar Ryzen için üretilmiş en kötü anakart. Asus iyidir, ama bu anakart değil. Mesela Strix B350F var çok iyi, ama X370 modellerle aynı fiyatta.

Şu an Ryzen serisinde en başarılı anakartları Gigabyte yaptı. Ondan sonra da MSI. Bende de Ryzen var ben MSI aldım çünkü biri 430 biri 570 liraydı. Dediğin Asus anakart şu ana kadar Ryzen için üretilmiş en kötü anakart. Asus iyidir, ama bu anakart değil. Mesela Strix B350F var çok iyi, ama X370 modellerle aynı fiyatta.
Bunu neye deyanarak söylüyorsunuz? Lütfen açıklarmısınız? Çünkü ben asus almayı düşünüyordum.

Etrafımda kullananlardan duyduklarım ve kendi araştırmam. Ben de bilgisayari alacakken Asus düşündüm ama bu işin içinde olan, bu işi sürekli yapan kişilere sorduğumda kesinlikle alma dediler. Ayni zamanda yukarıda da yazdığım gibi yakınlarımdan kullananlar var.

MSI çoğunlukla sıkıntılı. Araştırın Ryzen serisinde hep sıkıntılı ürünleri var. Her üründe değil fakat genel itibarı ile sorunlu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı