ASUS PRIME B450M-K II vs PRIME B550M-K

HypeRisReal

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, Sistem topluyorum, anakart konusunda pek bilgim yok ve kararsızım. Kullanacağım sistem parçaları:

• Ryzen 5 5600
  • Palit RTX 4060 8GB
  • Gskill RipjawsV 16GB (2x8) 3200MHz
  • Adata Legend 850 Lite 1TB SSD 5000/3200Mbs m.2
  • Cougar MX410 6502 80+ KASA

Anakart konusunda bütçem dahilinde seçtiğim iki kart arasında kalıyorum sistem hazır olduğu için. Mantıklı iki kart seçtim ve aralarında kaldım. Sizce hangisi bu sisteme daha iyi uyar ve performans sağlar?

1. Anakart: PRIME B450M-K II
2. Anakart: PRIME B550M-K|Anakart|ASUS Türkiye

Ürün linki:
Pulse 5A-RTX 4060 - Game Garaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Onunla yeterli olur sorun değil. Ben direkt farklı bir APU sistem de düşün diyorum, geçiçi bir süre için fedakarlık yaparsın, ekran kartını biraz sonra alırsın ileride çok daha fazla performans olur.
Hocam şu anda elimde bu varken hazır almak istiyorum. B550M-K olur diyorsanız almak istiyorum şimdi

Son düzenleme:
Ucuz olan hangisiyse o. Ben bunlardan birini tercih ederdim.

Ucuz olan hangisiyse o. Ben bunlardan birini tercih ederdim.

Hocam ürün gamegarajın hazırlamış olduğu bir hazır sistem seçenekler arasından seçebiliyorum sadece arlarında normal Palit RTX 4060 Dual 8GB, Inno3D RTX4060 Twin x2 8GB ve Palit RTX4060 Dual OC 8GB seçebileceğim ekran kartları bunlar. Palit DUAL 8GB ile Inno3D arasında 114TL, normal Dual 8GB ve Palit Dual OC 8GB ile arasında ise 380TL fark var bu farkı ödemeye değer mi performansta herhangi bir artış alır mıyım OC modelini alırsam

Yeni konular

Geri
Yukarı