ASUS Prime B550-Plus alınır mı?

B550-Plus daha güçlü diye biliyorum yanlısım varsa düzeltsin 300 tl daha ucuz

B550-A Pro daha iyi. Bu arada şuna çıkmayacaksan en iyisi bu dediğim gibi:

Birde bu var bu da B550-A Pro'nun makyajlı hali:

Diğer arkadaşların önerilerini takma sen... Neden önerdiklerini açıklarlarsa sevinirim.

B550-A Pro daha iyi. Bu arada şuna çıkmayacaksan en iyisi bu dediğim gibi:

Bir de bu var bu da B550-A Pro'nun makyajlı hali:

Diğer arkadaşların önerilerini takma sen... Neden önerdiklerini açıklarlarsa sevinirim.

Teşekkür ederim zahmet olmazsa mesh bir kasada önerebilir misiniz maksimum 2000 TL olacak şekilde kasamıda yenilemeyi düşünüyorum.

Teşekkür ederim zahmet olmazsa mesh bir kasada önerebilir misiniz maksimum 2000 TL olacak şekilde kasamıda yenilemeyi düşünüyorum.

Bütçeyi az daha artırırsan:

Çok kaliteli, görüntüsü güzel ve şu an bulunan en iyi mesh teknolojisini kullanıyor. İçine çok az toz alır.

Bütçeyi az daha artırırsan:

Çok kaliteli, görüntüsü güzel ve şu an bulunan en iyi mesh teknolojisini kullanıyor. İçine çok az toz alır.

Teşekkür ederim iyi akşamlar.

Fiyatında en iyisi.

Üzgünü anlamadım ama her türlü ASUS TUF Gaming sizin attığınız anakarttan daha iyi fiyat performans olarak da MSI düşünülebilir ama ben tüm bütçe ile güçlü bir anakart için bunu attım.

Üzgünü anlamadım ama her türlü ASUS TUF Gaming sizin attığınız anakarttan daha iyi fiyat performans olarak da MSI düşünülebilir ama ben tüm bütçe ile güçlü bir anakart için bunu attım.

Hayır B550-A Pro senin o TUF'dan daha iyi bir kart. Sen TUF'un neresinin iyi olduğunu iddia ediyorsun bir söylesene?

Merhaba. Şu an kullandığım anakartı yükseltmeye karar verdim. Elimde B450-A Pro Max ASUS'un B550-Plus modelini almaya karar verdim. İşlemcim R5 5600X ekran kartım ise RTX3060. Daha iyi bir öneriniz var mıdır?

Hani bütçe?

B450-A Pro kullanıyorsan o anakart zaten kötü değil, B450M-A Pro Max kullanıyorsan değiştir tabii.

Geri
Yukarı