Asus Prime H310M-K R2.0 Sistem Toplama

Canhcb

Decapat
Bu anakartı alıp geleceğe yönelik bir sistem toplayabilir miyim? Yani atıyorum 2-3 sene sonra üstüne işlemci ekran kartını sıkıntı olmadan update edebilir miyim? Şu an 1155 pinli bir anakartım var, bu anakart 1151 pinli ileri zamanlarda çıkacak yeni bir nesile uygun mudur yani, yeni bir sistem toplamak için sizin bu kart ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Canhcb M.2 SSD yuvası daha farklıdır. İleri dönük sistem istiyor isen AMD gerekiyor. B450 veya X370 anakart alabilirsin.

Anakart sayfasında böyle yazıyor; "Buna ek olarak H310 yonga seti, maksimumda dört USB 3.1 Gen 2 yuvası, dört USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve hızlı veri aktarımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 hat hız desteği sunar. Intel H310 aynı zamanda entegre grafik de sağlayarak, en yeni grafik performansına sahip olmanızı sağlar. "

M2 slotu yok mu bu kartın, yoksa hız açısından mı böyle yazmışlar anlamadım ben de bu kartı almak istiyorum çünkü bu yüzden soruyorum. İyi geceler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı