ASUS Prime H510M-K anakart için 1 TB SSD tavsiyesi

Hangi SSD?

• Crucial 1 TB P5

Oy: 0 0,0%
  • Western Digital 1 TB Black SN750 WDS100T3X0C

Oy: 5 50,0%
  • Pny 1 TB XLR8 CS3040

Oy: 2 20,0%
  • Samsung 970 EVO Plus 1TB

Oy: 3 30,0%

• Oy verenlerin toplamı
    10
  • Anket kapandı .

Lordwingard

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
ASUS Prime H510M-K
Anket açıyorum ama görüşlerinizi de yazarsanız çok sevinirim. Oyun ve Windows yüklü olacak sadece, ayrı olarak zorlayıcı bir program veya iş için kullanmayacağım. Hepsi hızlı SSD'ler, uzun ömürlü olması ve çalışma sıcaklığının yüksek olmaması tercihim. Günlerdir okuyorum forumu çıkardığım sonuç Samsung 970 EVO Plus aralarında en çok önerilen fakat fiyat farkı da var. Fiyat farkına değer mi değmez mi emin olamadım, çünkü diğer SSD'ler de bir hayli tavsiye edilmiş.
Anakartım ASUS Prime H510M-K.

Anket açıyorum ama görüşlerinizi de yazarsanız çok sevinirim. Oyun ve Windows yüklü olacak sadece, ayrı olarak zorlayıcı bir program veya iş için kullanmayacağım. Hepsi hızlı SSD'ler, uzun ömürlü olması ve çalışma sıcaklığının yüksek olmaması tercihim. Günlerdir okuyorum forumu çıkardığım sonuç Samsung 970 EVO Plus aralarında en çok önerilen fakat fiyat farkı da var. Fiyat farkına değer mi değmez mi emin olamadım, çünkü diğer SSD'ler de bir hayli tavsiye edilmiş.
Anakartım ASUS Prime H510M-K.
WD Black SN750 tavsiye ederim daha ucuz 970 Evo'dan. Çok para vermek istemiyorsan SN750 al geç. Çok güzel SSD.

Isınma durumu nasıldır acaba?
Pek ısındığı söylenmez.

PNY-XLR8-CS3040-1TB-Temps.png

Geri
Yukarı