ASUS Promotion Cashback'e güvenilir mi?

Yaptığım an bir soru hakkında email attım onaylandı sorun yok dediler 20 dk sürmedi öyle deyim bugün yaptım.
12 ağustos 2022 23.59 diyor fakat yanında CET denilen avrupa orta saati diye bir şey var yani sonuç olarak yarın geceye kadar kampanya sürüyor mu? Cet 'in anlamını bilmiyorum da.

Avrupa saati yani 1E kadar falan bizde olması lazım.
Tamam teşekkürler sağolun. Zaten kargoya verilip gelince faturasına bakacağım Faturada ayın 12si yazıyorsa kutuyu gene açmadan başvuru yapacağım kabul edilirse açıp kullanmaya başlayacağım. Kabul edilmez ise iade ederim. En mantıklısı bu gibi.

Tamam teşekkürler sağ olun. Zaten kargoya verilip gelince faturasına bakacağım faturada ayın 12'si yazıyorsa kutuyu gene açmadan başvuru yapacağım kabul edilirse açıp kullanmaya başlayacağım. Kabul edilmez ise iade ederim. En mantıklısı bu gibi.

Eğer alacağınız ürün promosyon listesinde varsa şimdi verdiğiniz sipariş muhakkak yarın sabah faturalandırılmış olur. Ekran kartı vs de serial key istiyorlar. Mecbur tarihi geçenler olacaktır kart ellerine ulaştıklarında o işlem nasıl oluyor bilmiyorum.

Eğer alacağınız ürün promosyon listesinde varsa şimdi verdiğiniz sipariş muhakkak yarın sabah faturalandırılmış olur. Ekran kartı vs de serial key istiyorlar. Mecbur tarihi geçenler olacaktır kart ellerine ulaştıklarında o işlem nasıl oluyor bilmiyorum.
AC58 modem gibi bir şey sanırım. onu alacağım. Ağ kategorisinde oluyor.

AC58 modem gibi bir şey sanırım. Onu alacağım. Ağ kategorisinde oluyor.

Başvuru yapmayı deneyin o ürünü yazdığınızda ne istiyor bakın ona göre email atıp sorun bence. Serial key falan isterse nasıl oluyor bilmiyorum. Başvuru yaparken sadece fatura tarihi ve PDF istemıyorlar serial de istiyorlar bazı kategorilerde.

Geri
Yukarı