Asus R540L Anakart Yanması

onur1976

Hectopat
Daha fazla  
Asus laptopum teknik servisten geldikten sonra 4 gün oynadım. Sonra power tusuna basiyorum LEd yanmiyor acilmiyor. Sarja takıyorum sarj LED'i yanmıyor enerji almıyor servise gönderdiğimde yetkili serviste 2 gun boyunca aktif haber izledim dedi hiçbir sıkıntı yok dedi. Sen ne oynuyorsun dedi PUBG Mobil Emulatör Tencent Buddy uygulamasi oynuyorum dedim.

Oyunun sistem gereksinimleri çok fazla kaldirmadigi için dedi aynı zamanda GTA 4'de oynuyorum. Acaba tasinabilir fan var. Ben de laptop fanı değil PC'nin hava çıkışına onu takıp calistiriyorum isinmasın diye havayi anakarta omu zarar vermiş olabilir. Sistem ozelliklerim:
  • i5 5200u
  • 4GB RAM
  • GT920m ekran kartı
Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bilgisayarlar zarar görecek kadar ısınırsa kendini kapatıyor diye biliyorum. Sen sistemi zorlasanda zarar göreceği zaman bilgisayar kendini kapatır.

Fazla ısınmıyor.Ben taşınabilir fanımı laptop kasasının sol kenarina doğru koyuyorum.Acaba dişarı zaten ısınınca sıcak hava üflüyor bende ona karşı fanımı tutunca sıcak hava dışarı çıkamıyor ve anakartamı zarar veriyor?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı