Çözüldü ASUS R558UQ-DM361T laptopa GTX 980M ekran kartı takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Equlib

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben ASUS "R558UQ-DM361t" model dizüstü bilgisayara sahibim. Ben bu cihaza GTX 980M bir ekran kartı takmak istiyorum bu mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 3wj63i8.png
    3wj63i8.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 38
  • f8pcvto.png
    f8pcvto.png
    34,3 KB · Görüntüleme: 39
Çözüm
BIOS versiyonu ile ekran kartının ne alakası var birader şaka mısın?

Ne şakası? İşten anlamadığın basbaya belli asıl beslemeyle ne alakası var?
BIOS sürümü dedim çünkü bazı MXM olmayan laptoplarda Wi-Fi söketi ile GPU bağlanıyor ve yine bazı cihazlardaki BIOS'ta bulunan whitelist buraya kart takılmasını engelliyor. Çok alaka yani "birader". Bilmediğin konulara bir daha yorum yapma sana zahmet "biraderim".

Bilen bilmeyen ha bire yazıyor. Cihazınız MXM slota sahip olmadığı için olmaz.

M model GPU zorunlu değil, alacağı fiyat benzer olacak olmadı Wi-Fi M.2 söketinden takar geçer bayağı biliyormuşsunuz sizde maaşallah millet MXM'den takılıp takılamayacağını internetten öğrenemiyor zaten sağ olun.
EGPU'dan bahsediyor demiş miyim? Sadece bir çıkış yolu söylüyorum ona. İllaki ekran kartı değişecekse MXM'e gerek yok demek istedim, fakat siz neden bunu anlayamadınız? Teessüf ederim! Lütfen!

Teessüf etmene gerek yok. Arkadaş e GPU sorsaydı bura da tonlarca adam bilgi verirdi. Benim kızdığım konu senin bilmişlik ve müneccimliğin.

Teessüf etmene gerek yok. Arkadaş e GPU sorsaydı bura da tonlarca adam bilgi verirdi. Benim kızdığım konu senin bilmişlik ve müneccimliğin.

Bilmişlik değil, millet düşünebiliyor MXM'den takılıp takılamayacağına internetten bakılabiliyor ben bilmişlik falan yapmıyorum adama alternatif yol gösteriyorum MXM'den takmak zorunda değil müneccimlikle ne alakası var hadi bilmişlikle olsun da ne alakası var müneccimlikle. eGPU sormadığını nasıl anladın peki sen?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı