ASUS R7 250 kırıldı

Açıkçası yardımcı olmak istiyorum ama emanet olduğu için de kararsız kalıyorum. Bilgisayarcı yerine elektronik bilesen tamiri yapan bir yere gidebilirsiniz TV tamiri yapan yer de olabilir.
Aynı SMD kondansatoru lehim yapacak sonuç olarak.
Biliyorum ama bura Kilis yapabilecek biryer yok. SMD kondanstor töbe bulamazlar. Siz tamir edebilir misiniz ?

"Arkadaşlar ben ne yapacağım şuan da bilmiyorum. Kısa devreden kartın yanmış olasılığı var mı onu da bilmiyorum. Dımdızlak kala kaldım ortada. Forum da yapabilecek güvenilir bir babayiğit olsa da yollasam ona. Of of zaten ekran kartları uçmuş. Lütfen kartım gg olmasın başka isteğim yok. Zaten güç bela almıştım zamanında..."

Son düzenleme:
Elimde birçok benzer parça var. Eski TV anakart vb gibi. Tek sıkıntı o parçayı değiştirdiğimde olmazsa diye.
Anladım.
Arkadaşlar öncelikle herkese yardımları için teşekkür ederim. Kartımı sonunda yaptırdım. Teknopark Bilgisayar Sistemleri adlı bilgisayarcı 10dk bile sürmeden kartımı yapıp verdi ve benden 1 kuruş bile almadı. Başka bir ekran kartından aynı parçayı söküp benim kartıma taktı. Kart fazlasıyla zorladım ve testlere soktum herhangi bir sıkıntı olmadı. Çok mutluyum...
Şehitler Parkı'nın arka tarafında bir bilgisayarcı var oraya göster.
Keşke en başta seni dinleseydim. Hiç uğraşmazdım. :D

Dosya Ekleri

• IMG_20211231_193938.jpg
    IMG_20211231_193938.jpg
    152,4 KB · Görüntüleme: 33
Anladım.
Arkadaşlar öncelikle herkese yardımları için teşekkür ederim. Kartımı sonunda yaptırdım. Teknopark Bilgisayar Sistemleri adlı bilgisayarcı 10dk bile sürmeden kartımı yapıp verdi ve benden 1 kuruş bile almadı. Başka bir ekran kartından aynı parçayı söküp benim kartıma taktı. Kart fazlasıyla zorladım ve testlere soktum herhangi bir sıkıntı olmadı. Çok mutluyum...

Keşke en başta seni dinleseydim. Hiç uğraşmazdım. :D
Geçmiş olsun reis kıymetini bil kartının 😄

Geri
Yukarı