Asus R7 360 OC vs MSI R7 360 OC

Asus markası hem daha şık duruyor hemde çift fanlı olması iyi, ama stoklarında yok. 10 gündür bekliyorum, vatan bilgisayar'la konustum getirtemeyiz dediler daha fazla bekleyemiyecem vallahi Fps açısından msi 5 6 fps daha iyidir muhtemelen, benim merak ettiğim sogutması.
Sogutma sistemini hakkında bilgi verebilecek varmı acaba.

Hanımlar ve beyler bu benim için önemli, bütçem 500 tl ve dolar iyice yükselmeden bi kart almam lazım. Bu ikisi olmaz ise Msi 750 ti alacam lütfen yardımcı olun, 2 gün alışverişi yapmalıyım.

Msi 750ti ve Msi r7 360 o.c 450 civarında, Asus r7 360 o.c 502 tl. Ben asus'un stoklara gelmesini bekliyorum 10 gündür, dolar yükseldikçe yükseliyor, o yüzden bu konuyu açtım.

Kredi kart'ım internet alışverişine kapalı dükkana gidip alıyorum ben. Kart ankara ve istanbul da var izmirde yok, MSi olanı bakıp öyle yorumlarmısınız? Tek fanlı olduğundan çekiniyorum, yoksa direk onu alırdım, çekirdek hızı daha yüksek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı