Asus R7 370 Ekran kartı sorunu

DarelSprings1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Asus R7 Ekran kartı satın aldım 6 pinlik güç girişini yaptım ve anakarta sabitledim güç verince ekran kartında bulunan 2 led'den teki yanıyor ve fanlar dönmüyor güç kaynağı yetersiz olabilir mi ?

Ekran Kartı: Asus R7 370 STRIX GAMING 4GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı (STRIX-R7370-DC2OC-4GD5-GAMING)

Güç Kaynağı: Dark Force Dkps600s1, 600w, 12 Cm Fan, Güç Kaynağı 545 - n11.com

Montaj hatasız ise;

Sistem yeni ise, (tamamen ve ya bazıları) PSU anahtarını aç ve 10 dakika o şekilde bekle. Sonra anahtarı kapatıp, 5 dakika dur. Sonra tekrar anahtarı aç, ve 15 dakika bekle sonra powera bas. Sistem kendine gelsin, gücü toplasın. İlk açılışta bazen gücü toplayamaz.

Montaj hatasız ise;

Sistem yeni ise, (tamamen ve ya bazıları) PSU anahtarını aç ve 10 dakika o şekilde bekle. Sonra anahtarı kapatıp, 5 dakika dur. Sonra tekrar anahtarı aç, ve 15 dakika bekle sonra powera bas. Sistem kendine gelsin, gücü toplasın. İlk açılışta bazen gücü toplayamaz.
Ekran kartı ve güç kaynağı yeni gerekliyse sistem bilgilerini atabilirim.

Dediğimi yap ekran kartı gücü toplasın. Sonra çalıştır. Çalıştıkdan sonra hemen dönmez fanlar. Isı yükselince döner. Oda 15-20 dakikada döner tahminimce.
Tamam deniycem.

Dediğimi yap ekran kartı gücü toplasın. Sonra çalıştır. Çalıştıkdan sonra hemen dönmez fanlar. Isı yükselince döner. Oda 15-20 dakikada döner tahminimce.
Dediklerinizi yaptım pc açtıktan sonra 25 dakika bekledim ısı boruları baya ısındı fanlar hala dönmüyordu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı