ASUS R9 270 ekran kartı görüntü vermiyor

Rowy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda elimde ASUS R9 270 DirectCU II OC adlı ekran kartı var. Ancak ekran kartını PC'ye bağladığımda görüntü vermiyor ancak fanları dönüyor. PSU'mda gerekli kablo olmadığı için 4 pın Molex to 6 pın PCI-e kullanıyorum ve pın giriş yerinde GPU'nun yeşil ışığı yanıyor iyi mi kötü mü bilmiyorum. Ancak PC'yi Intel HD'den veya GT 730'dan başlatınca ekran geliyor sorunun GPU'da ya da PSU da olduğunu düşünüyorum 350 watt PSU'm var FOEM markalı.

PC:
Intel B85 LGA 1150 (anakart)
i5 4670K.
DDR3 8 GB Single RAM.
350 watt FOEM PSU.
GT 730 / ASUS R9 270 2 GB.
256 GB Corsair SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönüştürücü ile boşta çalışabilir. Büyük ihtimalle GPU sıkıntılı. Elbette 350W FOEM bir PSU bu kart için uygun değil. Ama dediğim gibi büyük ihtimalle GPU kaynaklı. Farklı bir yerde de deneyin derim. Bilgisayarcı da olabilir.

Dönüştürücü ile boşta çalışabilir. Büyük ihtimalle GPU sıkıntılı. Elbette 350W FOEM bir PSU bu kart için uygun değil. Ama dediğim gibi büyük ihtimalle GPU kaynaklı. Farklı bir yerde de deneyin derim. Bilgisayarcı da olabilir.

Hocam 2. el almakla hata yaptım adamın iddasına göre MX4 macun sürüldüğü için açılmıştı kart. R7 265 göndereceğim dedi R9 270 gönderdi şu an fark ettim.

Maalesef hocam, kötü niyetli kişiler de karşımıza çıkabiliyor.

Geri
Yukarı