Asus R9 270 mi Sapphire R9 270 mi ?

sevdan07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım yorumlarınıza ve deneyimlerinize ihtiyacım var. Başlıkta yazdığım gibi R9 270 serisi kart almak istiyorum fakat iki marka arasında kaldım. Kafamı kurcalayan soru ise Asus'un kendi sitesinde yada başka sitelerde olsun 4K özelliği ve DX 12 özelliği yazmıyor. Sapphire'de ise bu özellikler var. Benim bildiğim kadarıyla "R" serisi tüm kartlar DX 12 destekleyecek ama yanılıyor olabilirim. Bir de diğer kafamı kurcalayan şey ısınma sorunu ve gürültü sorunu. Dual-x ses yapıyor deniyor. Asus ise soğutma konusunda daha iyi diye biliyorum. Yani kısaca olay bu arkadaşlar. Sizden ricam aranızda bilgisi olan yada kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyen için teşekkürler. Fakat benim böyle kısa yorumlardan daha ziyade, kafamı kurcalayan soruların cevabını almak isterim. Yinede teşekkürler.

R9 270 'in tüm modelleri (Asus, Sapphire...vs) hepsi dx12 ve 4k destekliyor. İçin rahat olsun. Sapphire kullanmadığım için ses konusunu bilmiyorum ama Asus R9 280x kullandığım için ses sıkıntısı çekmedim şu ana kadar. Yinede sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı