Asus R9 280X oyun incelemesi

Merhabalar, elimde fotoğraf makinesi veya düzgün kameralı telefon olmadığı için ürünün resmini çekemiyorum onun yerine msi afterburner kullanarak güncel oyunlardan videolar koyacağım umarım birilerinin işine yarar.

Sistemim;
  • M5A97 LE r2.0 anakart
  • R9 280X ekran kartı
  • FX-6350 işlemci 4.2 Ghz
  • 2x4GB Gskill 1600MHz CL11 RAM
  • V300 120GB SSD
  • 500GB HDD
İşletim sistemim;
Windows Embedded 8.1 Industry Pro

Oyun Listem;
Sniper Elite 3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Battlefield 3 Online
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Battlefield 4 Online
Watch Dogs
Grand Theft Auto 4
Assassins Creed IV Black Flag

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartınız hayırlı olsun, yalnız WatchDogs daha tam optimize edilemediği için sağlıklı bir fps sonucu alabileceğinizi zannetmiyorum. Ben de bu yüzden daha inceleme hazırlamadım.

Konu dışı olucak ama ana kartı neden L.E alırsınız ki? Neyse Wath Dogs'u GTX 760 ile oynuyorum ve çok takılmalar vardı. Güncellemeden sonra takılmalar düzeldi ama hala sorunlu bir oyun. :)

Konu dışı olucak ama ana kartı neden L.E alırsınız ki? Neyse Wath Dogs'u GTX 760 ile oynuyorum ve çok takılmalar vardı. Güncellemeden sonra takılmalar düzeldi ama hala sorunlu bir oyun. :)
L.E nin bir eksiğini görmedim şuana kadar, ben seçmedim vatan çalışanı toplamamda yardımcı oldu. Evden telefon alacağız diye çıktık, vatandan kasa topladık döndük. :)

@Silinen üye telefonu kasaya nasıl bağladın helal olsun. :D Neyse L.E soğutucusu yok O.C için çok uygundeğil ve USB 3.0 desteği yok. Normal R2.0 alması çok zor olmamalı. Telefonu da aldın mı bari?

On USB 3.0 olmamasina bir sure sonra alisiyorsun, problem olmaz. O.C icin gayet yeterli bir performans sunuyor. Mosfet sogutucularinin olmamasi bir - degil bana gore.

@Silinen üye telefonu kasaya nasıl bağladın helal olsun. :D Neyse L.E soğutucusu yok O.C için çok uygundeğil ve USB 3.0 desteği yok. Normal R2.0 alması çok zor olmamalı. Telefonu da aldın mı bari?
Anakartlar hakkında bilgim yok ve araştırma yapamadım. Kasa toplama fikri aniden çıktı aslında alakası var. Usb 3.0 destekleyen cihazım yok şuanda. Hayır telefon yerine kasa topladım. :)

Sistem boşta işlemi yüzünden fps düşüklüğü yaşıyorum :(

Anakartlar hakkında bilgim yok ve araştırma yapamadım. Kasa toplama fikri aniden çıktı aslında alakası var. Usb 3.0 destekleyen cihazım yok şuanda. Hayır telefon yerine kasa topladım. :)

Sistem boşta işlemi yüzünden fps düşüklüğü yaşıyorum :(
Neyse sonuçta güzel sistem. Oyun perdomanslarını eklersin bi ara. Hayırlı olsun.

Gta 4 eklenmiştir. İnternet hızımdan dolayı videoları 30-60 saniye arası çekeceğim, önerilerinizi yazabilirsiniz.

Gta 4 eklenmiştir. İnternet hızımdan dolayı videoları 30-60 saniye arası çekeceğim, önerilerinizi yazabilirsiniz.
Sana bir tavsiye, videoları çektikten sonra Windows Movie Maker'a atıp 720P ile tekrar kaydedersen boyutunun %10'a düştüğünü görürsün. Yada video formatını bir dönüştürücü program ile MP4 yaparsan da aynı işi görür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı