Asus R9 290 Alınır Mı?

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
İyi geceler arkadaşlar Asus direct cu II r9 290 veya MSI r9 290 alınır mı çoğu kişinin AMD' de asus önermediğini duydum ama aslı nedir?

@Recep Baltaş bey siz ne düşünürsünüz bu konu hakkın da müsaitseniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus iyi bir firmadır ama amd tarafında fan yapısından dolayı hızlı dönüyor ve bu da ses yapıyor. Kimisi ısı boruları filan yanlış diyor ama o ilk partide olmuştur. Şimdi ısı borusu sorunu yok ama fanlar biraz sesli.

MSI gaming almayı düşünüyorum fakat, tükendi yazıyor vatanda. Sipariş verirsem 5-10 gün içinde gelir mi?

Evet vardı. Fakat ısınma sorunu nedeniyle vatana gittim test ettiler aynı sorun orda da olunca servise gönderelim yüksek ihtimal iade edecekler dilerseniz yeni bir kart alabilirsiniz dediler. Bende üstüne fark koyup modeli değiştirmek istedim.

Sorun ise: oyunları en düşük ayarda açtığım halde 79 dereceye kadar ısınıp yarım saat sonra kartın kendini kapatması.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı