ASUS R9 390 DCU III Ekran Kartı Özellikleri ?

Hasan Futbol

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle sorum saçma gelebilir ama yardım edin ben şimdi 4 GB bir ekran kartı alsam örnegin 2 sene sonra alacagım ekrankartı aynı marka mı olmalı ? Ekrann kartı işlemci anakart vs. gbi pc donanımlarıyla uyumlu mu olmalı ? (ASUS R9 390 DCU III 8 GB mı ? MSI GTX 970 GAMING 4 GB mı ?) Yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşlar ekran kartı kapasitesi yükselebiliyor mu? Yani 4 GB'lik ekran kartına sonraki zamanalarda yüseltebiliyormuyum yükseltebiliyorsam nasıl yükseliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ilerde SLİ ve Crossfire yapacaksan ekran kartının aynı model alabilirsin, aynı marka olması şart değil. R9 390 ile GTX 970 arasında ise R9 390 daha performanslı onu öneririm. MSİ R9 390 soğutma olarak daha başarılı MSİ tercih et.

Crossfire'ın farkı r9 290 ve r9 390 birlikte çalışabilmesi. Yani farklı ekran kartları ve modelleri birlikte çalışabiliyor fakat bu SLI ve CrossfireX için geçerli değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı