ASUS ROG Ally'in açamadığı oyun var mı?

KawaiSobaBorusu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ASUS ROG Ally Z1 Extreme modelini ucuza 2. el buldum. Almayı düşünüyorum. Elden Ring tarzı yeni nesil oyunlar oynamayı düşünüyorum. Eğer ally alırsam rahatlıkla oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1080P Ultra takıntınız yoksa rahatlıkla oyun yonarsınız. Dokuları ve çözünürlüğü çok küçük bir ekranda kısarsınız zaten, gereksiz detayın manası yok. Fena değil cihaz, bilgisayarınız varsa alınabilir ama bilgisayarınız yoksa ilk önce bir bilgisayar alın derim. Ana oyun cihazı değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1080p Ultra takıntınız yoksa rahatlıkla oyun yonarsınız. Dokuları ve çözünürlüğü çok küçük bir ekranda kısarsınız zaten, gereksiz detayın manası yok. Fena değil cihaz, bilgisayarınız varsa alınabilir ama bilgisayarınız yoksa ilk önce bir bilgisayar alın derim. Ana oyun cihazı değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana gayet yeterli geldi fakat bunun yerine bir masaüstü almak sizce daha mı mantıklı emin olamadım.

Bana gayet yeterli geldi fakat bunun yerine bir masaüstü almak sizce daha mı mantıklı emin olamadım.
Size bağlı, çok mobillik lazımsa tâbikii Ally daha mantıklı lakin Masaüstün'de alacağınıız performansın çeyreğini bile belki alırsınız.

Bana hem güçlü, hem de mobil bir şey lazım derseniz Laptop da olabilir, tâbiki Rog Ally kadar mobil değil ama prizi olan herhangi bir masada rahatlıkla oyun oynarsınız.

Sizin bileceğiniz iş, şahsen el altında X86'lı, ısınan, soğuturken çok ses çıkaran bir cihaz olmasını istemem. Yerinizde olsam her yerde Elden Ring oynamaktansa her yerde telefon oynardım, evimde de en baba bilgisayarla soğutma, ömür, FPS derdi olmadan oyun oynardım. Tercih sizin.

Geri
Yukarı