ASUS ROG Cetra True Wireless nasıldır?

John Worthy

Kilopat
Arkadaşlar simdi bende Arctic 7 var. Yalniz ben artik kulak üstü kulakliklardan sikildim ve gercekten boynum agriyor. Bende Razer True Wireless Pro vardi, calindi ne yazik ki. Lakin, bu kulaklık hem Discord'a baglanip hem de CS:GO'da calismiyor. Misal Artics 7'da istedigin kadar AC istedigin kadar mikrofonla o oyun bu oyun konus ve Discord'da takil. Yil olmus 2023. Bu Artics 7 gibi kulak ici bir kulaklık yok mu? Ya da benim gibi boyle kulaklık arayan benim hissettiklerimi hisseden yok mu?

Çok memnunum.

Bütün tws kulaklıklarım mikrofon kalitesi çok yüksek değil bunu bilerek aldım ancak geri kalan herşeyi harika.

Dosya Ekleri

• 20230416_172408.jpg
    20230416_172408.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 132
  • 20230416_172406.jpg
    20230416_172406.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 124
Hocam arkadaslarla Discord + CSGO girdin mi? Demek istedigim hem csgo lobisinde hemde discord'da calisiyor mu?
Çalışıyor discord'ta ama dediğim gibi çalışması mesele değil efektif bir mikrofonu yok. Ses telefonda da discord'da da az geliyor, derinden.

Buna özgü değil TWS kulaklıkların hepsi böyle.

Acikcasi uzdu. Yil olmus 2023 ama guzel TWS yok.
Gayet güzel, ses veriyor hatta muazzam bence. Yılın 2023 olmasıyla bir alakası yok, o kadar küçük alana ses için 10 mm sürücü hem de çok efektif bir mikrofon sığdırmalarını beklemek fazla saf dillik oluyor. Sadece bunu bilerek almak gerek. Ses için aldım en baştan mikrofonuna odaklanmadım. Ayrı mikrofon almak ya da kablolu bir seçeneğe yönelmek gerek.

Gayet güzel, ses veriyor hatta muazzam bence. Yılın 2023 olmasıyla bir alakası yok, o kadar küçük alana ses için 10 mm sürücü hem de çok efektif bir mikrofon sığdırmalarını beklemek fazla saf dillik oluyor. Sadece bunu bilerek almak gerek. Ses için aldım en baştan mikrofonuna odaklanmadım. Ayrı mikrofon almak ya da kablolu bir seçeneğe yönelmek gerek.
Hocam valla airpods pro aslan gibi calisiyor. Misal ben Macbook'umda Discord + WoW oynuyorum. Aslanlar gibi calisiyor. Nedense obur kulakliklar boyle. Misal ben CSGO'ya Airpods ile girdigimde macbook'ta adam gibi calisiyor.

Hocam valla airpods pro aslan gibi calisiyor. Misal ben Macbook'umda Discord + WoW oynuyorum. Aslanlar gibi calisiyor. Nedense obur kulakliklar boyle. Misal ben CSGO'ya Airpods ile girdigimde macbook'ta adam gibi calisiyor.
Mikrofon sesi onun da çok farklı değil, boğuk bir ses geliyor. Ses kalitesine lafım yok. Mikrofon hepsinde aynı.

Konuyu hortlatacağım ama bende de ASUS cetra TWS var. Fakat oyunlara girdiğimde mikrofon çıkış aygıtı olarak da kullanırsam oyun sesi aşırı derecede bozuluyor. Sanırım handsfree moda giriyor. Yani ya mikrofondan vazgeçeceğiz ya da oyunun kaliteli sesinden. Sırf bu yüzden kablolu kulaklık alayım diyorum ama onda da aynı şey olur mu acaba?

Konuyu hortlatacağım ama bende de ASUS cetra TWS var. Fakat oyunlara girdiğimde mikrofon çıkış aygıtı olarak da kullanırsam oyun sesi aşırı derecede bozuluyor. Sanırım handsfree moda giriyor. Yani ya mikrofondan vazgeçeceğiz ya da oyunun kaliteli sesinden. Sırf bu yüzden kablolu kulaklık alayım diyorum ama onda da aynı şey olur mu acaba?
Sağ kulaklığa basılı tuttuğunuzda gaming mode on dediğinde o sorun olmuyor bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı