ASUS ROG cetra Type-C nasıl?

caqmaemre

Hectopat
ASUS ROG cetra almayı düşünüyorum mobil için. iPhone 11 Pro Max kullanıyorum. Hiç inceleme bulamadım. iOS ile uyumlu mu bu kulaklık? Aldığımda sıkıntı çıkar mı acaba? Yabancı videolarda hep Android ile denemişler, iOS cihazla denenmemiş hiç. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS ROG cetra almayı düşünüyorum mobil için. iPhone 11 Pro Max kullanıyorum. Hiç inceleme bulamadım. iOS ile uyumlu mu bu kulaklık? Aldığımda sıkıntı çıkar mı acaba? Yabancı videolarda hep Android ile denemişler, iOS cihazla denenmemiş hiç. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

iOS cihazlarda Type-C olmadığından denememişlerdir ancak dönüştürücü ile halledebilirsiniz.

Ya ben USB-C ile Type-C aynı biliyordum 😣

Sizin bahsettiğiniz muhtemelen USB Type A. Doğru muyum? Hayır değilmişim biraz araştırınca fark ettim. iOS'larda Lightning kablo girişi var.

1626069532348.png

Son düzenleme:
Ayni zaten. Ama iPhone'da yok ikisi de. Lightning to Type-C donusturucu alirsan kullanirsin ancak o kulakligi.
Evet biraz araştırınca dediğiniz gibi olduğunu fark ettim. Bende elimde 3.5mm den lightning e dönüştürücü olduğu için, direk asus rog cetra 2 yi satın alıcam
Telefonunuzda Lightning var, USB-C ile Type-C aynı olarak geçer.
Peki ben altta link bıraktığım ürünü dönüştürücü ile iphone 11 pro max e bağlasam sorunsuz çalışır mı? Cevap verirsen çok sevinirim. Ya ancı forumlarda androidciler çok övüyor bu modeli

Son düzenleme:
Kablo üzeri kontroller çalışmayabilir veya yarım-ters çalışabilir. Denemek lazım veya iPhone ile kullanmış birini araştırın internette.

Kablo üzeri kontroller çalışmayabilir veya yarım-ters çalışabilir. Denemek lazım veya iPhone ile kullanmış birini araştırın internette.
Kablo üzerindeki kontroller önemlimdeğil benim için. Ben kullanmıyorum hiçbir zaman. (Tabi çalışmasını isterim) 750₺ ye sipariş verdim. Şuan yolda, geldiğinde buraya gelip cevap vericem. Hiç inceleme yapılmamış konu açıp ayrıntılı bilgi de yazıcam.

MacOS uyumu var fakat IOS yazmıyor. Lightning dönüştürücü kullanmanız gerekeceği için tam perforamansını veremeyebilir.

Geri
Yukarı