Asus ROG Claymore nasıldır?

hattuşaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir çekilişte şansım yaver gitti ve bu klavyeyi kazandım. Şu anki piyasa fiyatı 700-750 ₺ arası. Fikrinizi almak istiyorum. Bu klavyeyi kullanmalı mıyım yoksa satıp daha uygun bir modelle kar mı elde etmeliyim? Bu konuyu eliniz vicdanınıza koyarak düşünmenizi rica ediyorum. Bu klavye gerçekten görünüşü itibariyle çok güzel. RGB ışıkları olsun, bunları istediğimiz gibi ayarlama özgürlüğü olsun oldukça insanı cezbediyor. Tuşa bastığınızda verdiği hissiyatta gayet hoş. İşte makro ayarlama ve yazılım desteğide var. Buraya kadar eyvallah hiçbirine lafım sözüm yok. Adamlar yapmış. Lakin bunlar ne kadar gerekli? Netice itibari ile klavye çok fazla yazı yazmayan biri için w,a,s,d tuşlarından ibaret bence. 150 liralık bir klavye ile de gayet oyun oynanır diye düşüyorum. Ancak yukarda saydığım özellikler de gözümü hayli boyadı. Genel bir fikir alışverişi yapalım. Herkes düşüncesini yazsın lütfen.

Son düzenleme:
2.000-3.000 Liralık eski nesil veya giriş seviyesi bir bilgisayar kullanıyor olsaydım satardım. 5.000+ Liralık güncel güzel bir oyuncu bilgisayarım olsa kullanırdım. Eğer satmayı düşünüyorsan kutuyu hiç açma, kutuyu açtıktan sonra istersen yarım saat dene o ürün ikinci el olur.

2.000-3.000 Liralık eski nesil veya giriş seviyesi bir bilgisayar kullanıyor olsaydım satardım. 5.000+ Liralık güncel güzel bir oyuncu bilgisayarım olsa kullanırdım. Eğer satmayı düşünüyorsan kutuyu hiç açma, kutuyu açtıktan sonra istersen yarım saat dene o ürün ikinci el olur.
Bukadar özelliğini bilip sayıyorsa açmıştır. :D

Evet açtım ama baktım geri kapattım. [emoji16]
Satma gibi bir düşünceniz varsa keşke açmasaydınız. Direk yarı yarıya gider fiyatı klavye çok iyi bir klavye Asus çekilişinde kazandınız sanırım bugün gördüm hikayeyi. Eğer üst düzey bir sisteminiz yoksa 500-600 TL gibi bir fiyata satıp sisteme ufak tefek yükseltmeler yapabilirsiniz. Hatta yeni klavye almış olmasaydım şuan alıcı olabilirdim bu fiyattan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı