ASUS ROG dahili HDD uyumluluğu

atomzz33

Centipat
Merhaba dostlar ASUS G531 modelini kullanıyorum. Şu an üstünde sadece 512 GB SSD takılı. bu aldığımda üstündeydi. Bunun yanına 1 TB HDD takmak istiyorum. Sadece 2.5" olmasına dikkat edeceğimi biliyorum bunun dışından nelere dikkat etmem lazım? Bir de Seagate hakkında olumlu olumsuz çok yorum okudum. Önerdiğiniz bir dahili HDD olursa yazarsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar ASUS G531 modelini kullanıyorum. Şu an üstünde sadece 512 GB SSD takılı. bu aldığımda üstündeydi. Bunun yanına 1 TB HDD takmak istiyorum. Sadece 2.5" olmasına dikkat edeceğimi biliyorum bunun dışından nelere dikkat etmem lazım? Bir de Seagate hakkında olumlu olumsuz çok yorum okudum. Önerdiğiniz bir dahili HDD olursa yazarsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.
Bilgisayarınızda ek olarak takabileceğiniz yer yok. Ancak SSD ile HDD'nin yerini değiştirebilirsin. Öyle yaparsan da performans düşüşü olur.

hocam valla sırf senin yüzünden kasayı açtım baktım aha işte boşluk var 😁Eki Görüntüle 558355
O boşluk sizin SSD'nizin takılı olduğu yer. Videonun o kısmında üstte harddisksiz versiyonu alırsanız burası boş olur yazıyor. Orada zaten sizin SSD'niz takılı.
hocam valla sırf bakmak için kasayı açtım işte boşluk 😁
WhatsApp Image 2020-05-10 at 02.55.15.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı