ASUS Rog Delta 7.1 İnceleme

Hocam slm bende geçen hafta pc 373d aldım keşke game zero alsaydim diyorum kullanmış birisi olarak game zero nasıldır oyun performansı falan nasıl acaba bir fikir verebilirmisiniz bana.

@BerkayZ87 Açıklamada TR için fiyatının abartı olduğunu söyledim, para ekstra bir yerden geldiği için merak edip geçmek istedim.

@Cellat87 İncelemede uzun süre önce kullandığımı belirttim. İşimi garantiye alıyım diyorsanız Zero'yu düşünebilirsiniz. Hala üst düzey bir kulaklık.

Bence piyasadaki şuan en iyi kulaklık denilebilir tüm teknik detayları ve tasarım açısından aylardır araştırıp bunda karar kıldım incelemeniz de gayet yeterli

Bence piyasadaki şuan en iyi kulaklık denilebilir tüm teknik detayları ve tasarım açısından aylardır araştırıp bunda karar kıldım incelemeniz de gayet yeterli

hocam aldiniz mi kulakligi memnun musunuz nasil urun acaba ?

Hocam 1000 liraya sifir Gamezero mu yoksa 1200 liraya Asus mu ? Arada kaldim karar veremiyorum

Son düzenleme:
hocam aldiniz mi kulakligi memnun musunuz nasil urun acaba ?

Hocam 1000 liraya sifir Gamezero mu yoksa 1200 liraya Asus mu ? Arada kaldim karar veremiyorum
Hocam benim ürün geldi kesinlikle tavsiye ediyorum gerek ses kasma gerek yazılım desteği gerek typec olması süper desibel açık ara en iyi 126 civarı hires kafada çok rahat ve kaliteli görseli 50 ohm sürücü 7.1 i süper ses kasmada pubg için öneriyorum

Cs Go'da denediniz mi hocam ? Ve daha önce hangi kulaklığı kullanıyodunuz ? Gerçekten artık bir kulaklık almak istiyorum ve Asus'a çok ısındım kesin almadan önce iyice emin olmak istiyorum.

Kulaklığı alalı yaklaşık 1 hafta oluyor. Tasarım ve ses kalitesi çok iyi ancak yazılımını yeterli bulmadım çünkü yazılımdaki fps ses ayarları gerçekten kötü. Ekolayzer ayarı yapmayı bilmediğim ve internette ekolayzer ile ilgili herhangi bir ayar bulamadığım için mecburen fps ayarında kullanıyorum. Yazılımdan müzik ayarını seçtiğinizde gerçekten çok iyi bir müzik deneyimi sunuyor. Kulaklığın ses seviyesine gelirsek 127 desibel ses seviyesi vaat etmesine kulaklığın verdiği ses bana çok kısık geliyor. Logitech G633 kullanırken aldığım sesleri alamamaktayım. Logitech G633'e göre daha düşük ses seviyesi var.

cumartesi aldım bugün geldi bende çok sevdim bazen sesi kesiliyor 1 saniye felan sendede oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…