ASUS ROG Delta Armoury Crate Ses Ayarları Yapılmıyor

AlperCesurr

Hectopat
Herkese merhaba başlıkta yazdığı gibi Armoury ses ayarları çalışmıyor. 7.1 olsun, klasik ekolayzer gibi ayarları değiştirme olsun hiçbir şekilde değiştirsem bile kulaklığa yansımıyor. Bu kadar pahalı bir kulaklığı sadece düz kullanmak çok canımı sıktı. İnternette biraz araştırdım. Sorunu yaşayan çok kişi var. Bunu yaşayan veya düzeltmek için çözüm önerisinde bulunan olursa çok sevinirim.

Merhaba daha önce benim de başıma gelmişti programı silip asus la ilgili her şeyi silmiştim sonra armoury 2 yazılımını yüklemiştim düzelmişti. Şimdi belki düzelmiştir diye armoury crate yazılımını tekrar yükledim tekrar bozuldu düzeltemiyorum. Çözebildiniz mi?

Merhaba maalesef senin dediğin şekilde çalışıyor sadece. En eski yazılım ve Armoury 2 ile birlikte olduğunda. Ama şaçmalık sonuçta bu kadar para vermişiz. Ben neden kulaklığı eski yazılımlar ile kullanmak zorundayım. Diğer ASUS parçaları gayet iyi çalışıyor. Kulaklığın özelliğini kullanamıyorsam bir anlamı yok ki. Garantiye yollayacağım yazılımı bozuk özelliklerini kullanamıyorum düzeltsinler veya iade alsınlar diye geri dönüş aldığımda yazarım buraya.

Maalesef senin dediğin şekilde çalışıyor sadece. En eski yazılım ve Armoury 2 ile birlikte olduğunda. Ama şaçmalık sonuçta bu kadar para vermişiz. Ben neden kulaklığı eski yazılımlar ile kullanmak zorundayım. Diğer ASUS parçaları gayet iyi çalışıyor. Kulaklığın özelliğini kullanamıyorsam bir anlamı yok ki. Garantiye yollayacağım yazılımı bozuk özelliklerini kullanamıyorum düzeltsinler veya iade alsınlar diye geri dönüş aldığımda yazarım buraya.
Bende de Rog Delta var şuan yazılım sıkıntıları yaşıyorum. Armoury Crate içerisinde Rog Delta’ya basınca ayarlarına girmek için, ayarlar sayfası yerine bomboş bir siyah ekran çıkıyor.

Bende de ROG Delta var şu an yazılım sıkıntıları yaşıyorum. Armoury Crate içerisinde ROG Delta'ya basınca ayarlarına girmek için, ayarlar sayfası yerine bomboş bir siyah ekran çıkıyor.

ASUS yazılım işinde gerçekten kötü. Uzun yıllardır ASUS ürünleri kullanıyorum. Armoury Crate son 1-2 yıldır anca bir işe yarar hale geldi. Eskiden inanılmaz şekilde daha da kötüydü. Umarım senin sorunun da benimki de yakında düzelir.

Bende de Rog Delta var şuan yazılım sıkıntıları yaşıyorum. Armoury Crate içerisinde Rog Delta’ya basınca ayarlarına girmek için, ayarlar sayfası yerine bomboş bir siyah ekran çıkıyor.
Tekrar eski yazılım armoury 2 yi yükleyeyim dedim benim de öyle oldu. Bir şekilde ses sürücüsünü kaldırıp eskisini yüklememiz lazım ama yapamıyorum cihazı kaldır diyorum pc yi yeniden başlatınca aynısı geliyor yine

Tekrar eski yazılım armoury 2 yi yükleyeyim dedim benim de öyle oldu. Bir şekilde ses sürücüsünü kaldırıp eskisini yüklememiz lazım ama yapamıyorum cihazı kaldır diyorum pc yi yeniden başlatınca aynısı geliyor yine
Ben bayağı denedim ama hiçbir şekilde çözemedim ayar yapmadan kullanıyorum şimdilik. Asus’a destek talebi açtım daha cevap gelmedi.

Bende ROG Delta s Wireless var aynı sorun var ne yapabilirim?

Herkese merhaba başlıkta yazdığı gibi Armoury ses ayarları çalışmıyor. 7.1 olsun, klasik ekolayzer gibi ayarları değiştirme olsun hiçbir şekilde değiştirsem bile kulaklığa yansımıyor. Bu kadar pahalı bir kulaklığı sadece düz kullanmak çok canımı sıktı. İnternette biraz araştırdım. Sorunu yaşayan çok kişi var. Bunu yaşayan veya düzeltmek için çözüm önerisinde bulunan olursa çok sevinirim.
çözebildin mi kanka

Yeni konular

Geri
Yukarı