ASUS ROG Delta Core vs SteelSeries Arctis 5 2019

Weks

Centipat
Daha fazla  
ASUS hayranıyım ve mikrofonu iyi olan bir kulaklık istiyorum. MH752'yi görünüş ihtimali ile sevmiyorum o yüzden onu direk eledim. Aklımda bu 2 kulaklık var. 7.1 olması veya 3.5MM girişli, USB girişli olmasını önemsemiyorum. Sizce hangisi alınmalı? Hem ses açısından hem mic açısından hangisi daha iyi?

Önceliklerin neler? PC'de neler yaparsın mesela? Müzik dinlemeyi sever misin veya ne tarz müzikler dinlersin ya da ne sıklıkla ses kasacağın oyunlar oynuyorsun bilgi verirsen ona göre öneri yapabilirim.

Bende yeni bi kulaklık almak istiyorum klavye ve mouse logitech olduğu için kulaklığı da logitech alayım diye düşünüyorum Gpro G430 G433 gibi orta halli olsun ama güzel görünüşlü şık kaliteli bi kulaklık istiyorum 😅 tavsiyesi olan varmı.
Bütün gece ufak tefek bi kaç marka araştırdım ve ...
Asus Rog Delta - Delta Core
HyperX Cloud 2 - Cloud Alpha önerilerini gördüm.
Ve bunlara eşdeğer Logitech'lere baktım.
Araştırmadan önce aklımda kesinlikle Logitech vardı ama sanırım şimdi kafam karıştı birazcık.
Bu saydigim kulaklıkları bilen deneyen kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:
Bende yeni bi kulaklık almak istiyorum klavye ve mouse logitech olduğu için kulaklığı da logitech alayım diye düşünüyorum Gpro G430 G433 gibi orta halli olsun ama güzel görünüşlü şık kaliteli bi kulaklık istiyorum 😅 tavsiyesi olan varmı.
Bütün gece ufak tefek bi kaç marka araştırdım ve ...
Asus Rog Delta - Delta Core
HyperX Cloud 2 - Cloud Alpha önerilerini gördüm.
Ve bunlara eşdeğer Logitech'lere baktım.
Araştırmadan önce aklımda kesinlikle Logitech vardı ama sanırım şimdi kafam karıştı birazcık.
Bu saydigim kulaklıkları bilen deneyen kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Konu açman gerekmez miydi?

Ben şuan Arctis 7 kullanıcısıyım fakat dolar kurundaki artış 1000tl olmuş durumda arctis 5 almanızı tavsiye ederim hem kafa ve kulağı fazla acıtmıyor kulakta terleme yapmaz. Kulaklığın verdiği seste baya iyi.

Önceliklerin neler? PC'de neler yaparsın mesela? Müzik dinlemeyi sever misin veya ne tarz müzikler dinlersin ya da ne sıklıkla ses kasacağın oyunlar oynuyorsun bilgi verirsen ona göre öneri yapabilirim.
CS:GO, PUBG, Rainbow S, Fortnite dışında ses kasılacak oyun oynamıyorum. Müzik için ayrı kulaklığım var zaten. Görünüş açısından güzel olsun istiyorum. Ama illa RGB olacak diye birşey yok.

Bence Arctis 5 alın ama karar sizin herkeste aynı deneyimi yaratmaz. Bu arada ikisin de de gayet iyi ses kasarsınız. Arctis 5 mik de iyi ben önce onu kullandım sonra satıp Arctis 7 geçtim bütçeniz yeterse arctis 7 alın bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı