ASUS ROG Delta S Wireless vs SteelSeries Arctis Pro Wireless

Orkoloji

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an kablolu olarak ( ASUS ROG Delta Quad DAC ) kullanmaktayım.

Frekans aralığı: 20 Hz - 40 KHz.
Sürücüler: 50 mm.
Empedans: 32 ohm.

Kablosuz bir kulaklığa geçmek istiyorum ve birkaç üst model denedim ve bu kulaklığın yakınına bile gelemedi hüsran oldu.
Şu an için 2 kulaklık arasında kaldım. Ve değerleri aşağıda vereceğim. Sizce hangisi daha mantıklı?

ASUS ROG Delta s Wireless

Frekans aralığı: 20 Hz - 20 KHz.
Sürücüler: 50 mm.

SteelSeries Arctis Pro Wireless

Frekans aralığı: 10 Hz - 40 KHz.
Sürücüler: 40 mm.

Steel olanın frekans aralıkları yüksek olmasına rağmen sürücüsü küçük ve genelde kafa bandı, dip ses sorunu gibi şikayetler var.
Fiyat aralığı: 7000 TL.

ASUS fiyat aralığı: 4200 TL.

Benim aradığım kablolu kullandığım kulaklıktaki ses yükseklik ve kalitesini hangisi ile tam alabilirim?
Ya da bundan daha iyi bir model varsa önerilerinize açığım. Öncelikli Wi-Fi olması tercihim diğerlerinde çok gecikme olduğu ile ilgili şikayetler var.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu konuda bilgisi olan yok mu?

Son düzenleme:
Dostum ben kendim Delta s Wireless satın aldim ve ASUS'tan geri ödeme talebiyle bana 3400'e denk geldi. Şimdi gelelim kulaklığa benim sag kulağımda duymada sıkıntı var. Ona rağmen sanki yokmuş gibi ses alıyorum ve gerçekten çok güzel. Mikrofonu içinde kulaklığın ve ondan daha 1 tane bile şikayet almadım. Kablosuz olarak 25saat diyor ama ben 35 saat sarja takmadan dibine kadar kullandım. Sormak istediğin soru varsa cevaplarım.

SteelSeries kullandim gerçekten dip ses sorunu olan ve benim gözümde rezalet olan bir kulaklık ses şiddet seviyeside oldukça düşük.

ROG Delta s Wireless tek - yanı bass seviyesi düşük bie kulaklık.

2 haftalık araştırma sonucunda ASUS'un kalitesine güvenerek aldim. Zamaninda ROG STRIX Fusion 300 ve 500 kullandığım için güvendim. Yine pişman olmadım.

Çok teşekkür ederim. Biraz size zahmet vereceğim ama soru sorarak, Hakkınızı Helal edin.

Benim bütün ekipmanların Asus Rog ailesinden ve bu konuda bende hiç sorun yaşamadım. Benim asıl yaşadığım sorun, şuan kullandığım "Asus Rog Delta Quad Dag" bu kulaklık hifi desteği olan ve hatta neredeyse dünyada en iyi kulaklık seçilen kablolu bir ürün. Ben bu kulaklığı ilk taktığımda müzik denemesinde inan dünyam değişti ve oyunlarda inanılmaz sesler alıyorum. İstediğim aynı performansta kablosuz olsun. Yine Asus Rog ailesinden farklı kablosuz ürünler denedim ama başkalarına göre çok güzel ama benim kullandığım kulaklık ile değerlendirdiğinde düşük.

Delta serisinin iyi taraflarından biri kulak tipini öyle güzel yapmışlar ki baş ağrısı ve benzeri hiç bir şikayet bulamazsınız. Kulaklıklarda hijyen durumundan dolayı iade olmadığı için, elimde 4-5 kulaklık oldu hepsini ikinci el sitelerinden sattım. hatta şuan elimde 1 tanesi kaldı.

Bütün incelemeleri izledim, forumları okudum ama deneyimleme şansım olmadığı için yazılanlar birebir söylediğim ürünleri kıyaslamamış. Hatta delta s wifi nin Türkiye de çekilen videosu yok.

Sormak istediğim,

1- Ses yükseklik açısından son seste yüksek tiz ve baslardan oluşan bir müzikte, size kulaklığı çıkartmanız hissiyatı veriyor mu?

Ben bu kulaklığı masada son seste hoparlör gibi kullanıyorum, rahatlıkla kulanıza takmadan dinletiyor ve o yükseklikte takamıyorsunuz. Ses kalitesi sorunsuz.

2- Yabancı videolarda genelde mikrofon çok geride olduğu için mikrofon ses kalitesi çok kötü iyi değil gibi gösterilmiş siz bu konuda kullanım yaptıysanız şikayet aldınız mı?

3- Şarz tamamen bittiğinde dolma süresini test edebildiniz mi? Süre nedir?

4- "Steelseries Arctis Pro Wireless" deneyimleme şansınız oldu mu? diğer alt modellerde dediğiniz gibi sorunlar var ama bu pro serisi çok farklı.

şuan aklıma gelenler bunlar şimdiden çok teşekkür ederim.

Ben de Delta s Wireless almayı düşünüyorum çok rahat olması önemli alınır mı? Padleri biraz eski stil gibi geldi bana ASUS geri ödemesiyle fiyatı iyi düşüyor ama o fiyatlara da çok rakibi var emin olamadım.

Dostum klavye padleri senin düşündüğün aksine çok kaliteli ve kulak üzerinde baskı yapmıyor. Delta serisinin yapısı kulak için çok ideal o konuda %100 garanti veririm.

Asus geri ödeme dediğiniz kampanyada ben bu ürünü göremedim nereden bakıyorsunuz acaba?

Dostum ben kendim Delta s Wireless satın aldim ve ASUS'tan geri ödeme talebiyle bana 3400'e denk geldi. Şimdi gelelim kulaklığa benim sag kulağımda duymada sıkıntı var. Ona rağmen sanki yokmuş gibi ses alıyorum ve gerçekten çok güzel. Mikrofonu içinde kulaklığın ve ondan daha 1 tane bile şikayet almadım. Kablosuz olarak 25saat diyor ama ben 35 saat sarja takmadan dibine kadar kullandım. Sormak istediğin soru varsa cevaplarım.

SteelSeries kullandim gerçekten dip ses sorunu olan ve benim gözümde rezalet olan bir kulaklık ses şiddet seviyeside oldukça düşük.

2 haftalık araştırma sonucunda ASUS'un kalitesine güvenerek aldim. Zamaninda ROG STRIX Fusion 300 ve 500 kullandığım için güvendim. Yine pişman olmadım.

Çok teşekkür ederim. Biraz size zahmet vereceğim ama soru sorarak, Hakkınızı Helal edin.

Benim bütün ekipmanların Asus Rog ailesinden ve bu konuda bende hiç sorun yaşamadım. Benim asıl yaşadığım sorun, şuan kullandığım "Asus Rog Delta Quad Dag" bu kulaklık hifi desteği olan ve hatta neredeyse dünyada en iyi kulaklık seçilen kablolu bir ürün. Ben bu kulaklığı ilk taktığımda müzik denemesinde inan dünyam değişti ve oyunlarda inanılmaz sesler alıyorum. İstediğim aynı performansta kablosuz olsun. Yine Asus Rog ailesinden farklı kablosuz ürünler denedim ama başkalarına göre çok güzel ama benim kullandığım kulaklık ile değerlendirdiğinde düşük.

Delta serisinin iyi taraflarından biri kulak tipini öyle güzel yapmışlar ki baş ağrısı ve benzeri hiç bir şikayet bulamazsınız. Kulaklıklarda hijyen durumundan dolayı iade olmadığı için, elimde 4-5 kulaklık oldu hepsini ikinci el sitelerinden sattım. hatta şuan elimde 1 tanesi kaldı.

Bütün incelemeleri izledim, forumları okudum ama deneyimleme şansım olmadığı için yazılanlar birebir söylediğim ürünleri kıyaslamamış. Hatta delta s wifi nin Türkiye de çekilen videosu yok.

Sormak istediğim,

1- Ses yükseklik açısından son seste yüksek tiz ve baslardan oluşan bir müzikte, size kulaklığı çıkartmanız hissiyatı veriyor mu?

Ben bu kulaklığı masada son seste hoparlör gibi kullanıyorum, rahatlıkla kulanıza takmadan dinletiyor ve o yükseklikte takamıyorsunuz. Ses kalitesi sorunsuz.

2- Yabancı videolarda genelde mikrofon çok geride olduğu için mikrofon ses kalitesi çok kötü iyi değil gibi gösterilmiş siz bu konuda kullanım yaptıysanız şikayet aldınız mı?

3- Şarz tamamen bittiğinde dolma süresini test edebildiniz mi? Süre nedir?

4- "Steelseries Arctis Pro Wireless" deneyimleme şansınız oldu mu? diğer alt modellerde dediğiniz gibi sorunlar var ama bu pro serisi çok farklı.

şuan aklıma gelenler bunlar şimdiden çok teşekkür ederim.
??

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim. Biraz size zahmet vereceğim ama soru sorarak, hakkınızı helal edin.

Benim bütün ekipmanların ASUS ROG ailesinden ve bu konuda bende hiç sorun yaşamadım. Benim asıl yaşadığım sorun, şu an kullandığım "ASUS ROG Delta Quad dag" bu kulaklık Hi-Fi desteği olan ve hatta neredeyse dünyada en iyi kulaklık seçilen kablolu bir ürün. Ben bu kulaklığı ilk taktığımda müzik denemesinde inan dünyam değişti ve oyunlarda inanılmaz sesler alıyorum. İstediğim aynı performansta kablosuz olsun. Yine ASUS ROG ailesinden farklı kablosuz ürünler denedim ama başkalarına göre çok güzel ama benim kullandığım kulaklık ile değerlendirdiğinde düşük.

Delta serisinin iyi taraflarından biri kulak tipini öyle güzel yapmışlar ki baş ağrısı ve benzeri hiçbir şikayet bulamazsınız. Kulaklıklarda hijyen durumundan dolayı iade olmadığı için, elimde 4-5 kulaklık oldu hepsini ikinci el sitelerinden sattım. Hatta şu an elimde 1 tanesi kaldı.

Bütün incelemeleri izledim, forumları okudum ama deneyimleme şansım olmadığı için yazılanlar birebir söylediğim ürünleri kıyaslamamış. Hatta Delta s Wi-Fi'nin Türkiye de çekilen videosu yok.

Sormak istediğim,

1- ses yükseklik açısından son seste yüksek tiz ve baslardan oluşan bir müzikte, size kulaklığı çıkartmanız hissiyatı veriyor mu?

2- yabancı videolarda genelde mikrofon çok geride olduğu için mikrofon ses kalitesi çok kötü iyi değil gibi gösterilmiş siz bu konuda kullanım yaptıysanız şikayet aldınız mı?

3- şarj tamamen bittiğinde dolma süresini test edebildiniz mi? Süre nedir?

4- "SteelSeries Arctis Pro Wireless" deneyimleme şansınız oldu mu? Diğer alt modellerde dediğiniz gibi sorunlar var ama bu Pro serisi çok farklı.

Şu an aklıma gelenler bunlar şimdiden çok teşekkür ederim.

1.son seste kulaklığı çıkartıyorum ama seslerde bozulma olmuyor net veriyor.
2. videolarını bende izledim ama onlar program üzerinden mikrofon için özellikleri acmamislar buna eminim.
3. şarj suresini tam olarak bilmiyorum ama 1 saate %60 70 olduğunu gördüm tam olarak hatırlamıyorum yalan olmasın.
4. Pro serisi denemedim bilgim yok.

Ben sahsen hoparlör olarak kullanıyorum 2. ekranın üstüne bırakıyorum 😅

Hi-Fi gibi bir özellik yok açıkçası beni tatmin ediyor kulaklık müzik ve oyun konusunda ama kesinlikle bass kısmında yapamamislar bass seviyorsanız istediğiniz verimi alamazsınız.

Benim istediğim konfor Valorant'ta ses kasma ve müzik dinleme gibi olguları fazlasiyla karşılıyor.

1.son seste kulaklığı çıkartıyorum ama seslerde bozulma olmuyor net veriyor.
2. videolarını bende izledim ama onlar program üzerinden mikrofon için özellikleri acmamislar buna eminim.
3. şarj suresini tam olarak bilmiyorum ama 1 saate %60 70 olduğunu gördüm tam olarak hatırlamıyorum yalan olmasın.
4. Pro serisi denemedim bilgim yok.

Ben sahsen hoparlör olarak kullanıyorum 2. ekranın üstüne bırakıyorum 😅

Hi-Fi gibi bir özellik yok açıkçası beni tatmin ediyor kulaklık müzik ve oyun konusunda ama kesinlikle bass kısmında yapamamislar bass seviyorsanız istediğiniz verimi alamazsınız.

Benim istediğim konfor Valorant'ta ses kasma ve müzik dinleme gibi olguları fazlasiyla karşılıyor.

Çok teşekkür ederim. Bende genellikle oyun oynuyorum.
Az önce sipariş ettim bakalım geldiğinde test yaparak daha ayrıntılı yazacağım.

Çok teşekkür ederim. Bende genellikle oyun oynuyorum.
Az önce sipariş ettim bakalım geldiğinde test yaparak daha ayrıntılı yazacağım.

Tamamdır hocam Sonic3 yazılımı ve DTS yazılımlarını tavsiye etmiyorum. Aklınızda bulunsun. Geri dönüşlerinizi bende bekliyorum. ASUS anakart var ise yüksek model crate yazılımı üzerinden ses yongalarını aktıf etmeyi unutmayın.

Merhaba,

Yaklaşık 2 Ay Önce Delta S Wireless Aldım Fakat 2.4Ghz Modunda Ses Takılıyor Gibi Oluyor.
Sanki Ses Milisaniye Olarak Kesilip Geliyor Ve Bu Sürekli Olduğu İçin Çok Rahatsız Edici Olmaya Başladı.
Ama Telefona Taktığımda Veya Bluetooth Modunda Kullandığımda Hiç Böyle Olmadı.
Hatta Dongle'ı Telefona Takıp 2.4Ghz Modunda da Kullanıyorum Ama Bilgisayardaki Gibi Rahatsız Edici Ses Veya Takılma Olmuyor.
Bunun Sebebi Nedir,
Yada Sen De Böyle Bir Sorun Yaşadın Mı ?

Merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce Delta s Wireless aldım fakat 2.4GHz modunda ses takılıyor gibi oluyor.
Sanki ses milisaniye olarak kesilip geliyor ve bu sürekli olduğu için çok rahatsız edici olmaya başladı.
Ama telefona taktığımda veya Bluetooth modunda kullandığımda hiç böyle olmadı.
Hatta Dongle'ı telefona takıp 2.4GHz modunda da kullanıyorum ama bilgisayardaki gibi rahatsız edici ses veya takılma olmuyor.
Bunun sebebi nedir,
Ya da sen de böyle bir sorun yaşadın mı?

Bende böyle bir sorun olmadı bilgisayarda ya da sürücü güncellemesi yapmamissindir bu yazdığımdan beri 10 kere güncelleme geldi cihaza.

Yeni konular

Geri
Yukarı