ASUS ROG Flow X13 artan fan sesi

h3yoka

Zeptopat
Daha fazla  
3 gün önce, bilgisayarımda yerleşik bir DVD oynatıcı bulunmadığından dolayı oynamak istediğim oyunun diskini eski bilgisayarıma takıp oyunun dosyalarını ağ üzerinden paylaşım yaptım. Oyun çalıştırılmak için diskin takılı olmasını gerektirdiğinden dolayı bir ümitle alcohol 120 adlı uygulamayı kullanıp sanal disk oluşturdum ve oyun tıpkı yerleşik bir disk okuyucu varmış gibi cihazlar ve sürücüler sekmesinde sanal diske takılı bir şekilde oynanmaya hazır hale geldi. Son etapta çalışmaya başladıktan sonra diskin takılı olmadığı uyarısını verdi ve kısacası tüm uğraşlarım çöpe gitti. Hem Alcohol 120 uygulamasını hem de oyunun dosyalarını temizledikten sonra bir de tedbir amaçlı virüs taraması yaptım ve görünürde her şey temiz çıktı ancak o günden beri fan sesinde bilgisayar boşta olmasına ya da sadece tarayıcı açık olmasına rağmen fan sesinde öncesine göre belirgin bir miktarda artışla karşılaştım. Görev yöneticisinin bellek kullanımında da bir miktar artış gözlemledim, masaüstü pencere yöneticisi 60-110 bantlarında geziyor. Bunlar normal midir, önereceğiniz bir çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı